Natessance Ultra-nærende balsam Shea Butter & Keratin, 200 ml

Intens pleiende balsam for krevende tilfeller

kr 148 kr 165 -10%

(kr 740 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

8 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For svært tørt, krusete og krøllete hår
  • Virker temmelig og gjør det lettere å gre
  • Regenererer og beskytter

Kjøpes ofte sammen med Natessance Nærende sjampo med argan og keratin, 500 ml

Natessance Ultra-nærende balsam Shea Butter & Keratin, 200 ml kr 148 (kr 740 / l)
Natessance Nærende sjampo med argan og keratin, 500 ml kr 162 (kr 324 / l)
Totalpris: kr 310
Beskrivelse

Tørt, svært tørt, krusete eller krøllete hår er ofte vanskelig å håndtere, glansløst og vanskelig å gre. Denne rike balsamen inneholder økologisk sheasmør, kjent for sine nærende og glansfremmende egenskaper. Den gjør det lettere å gre håret uten å tynge det ned, og gir regenererende beskyttelse med plantebasert keratin.

  • dermatologisk testet

Bruk:

  • Etter sjamponering, fordel en tilstrekkelig mengde av produktet i lengdene og tuppene av håret.
  • Skyll grundig etter en kort virketid.

PAO: 6 måneder

Varenr.: GLN-1340626
Innhold: 200 ml
EAN: 3517360019889
Merke: Natessance
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Hårpleie
Hårtype: Kruset / frizzy hår, Krøllete hår, Slitt hår, Tørt hår
Egenskaper: Sulfatfri, Unisex
Sertifikater: Cosmébio, ECOCERT - Cosmos Organic, One Voice
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Behenylalkohol, Glycerin, Brassicyl Valinate Esylate, Glyceryl Stearate Se, Arachidyl Glucoside, Benzyl Alcohol, Caesalpinia Spinosa Gum, Arachidyl Alcohol, Sodium Hydroxyde, Lactic Acid, Parfum, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Hydrolized Wheat Protein, Hydrolyzed Moringa Oleifera Seed Extract, Oryza Sativa Protein, Arginine Ferulate, Oryza Sativa Extract, Phytic Acid, Sodium Benzoate, Gluconolactone, Calcium Gluconate, Linalool

  1. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Natescience, 23 Avenue Paul Langevin, 17183, Perigny, Frankrike, contact@leanature.com

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Natessance Ultra-nærende balsam Shea Butter & Keratin

1 anmeldelser på andre språk

2,8 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (25%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
1 (25%)
2 stjerner
1 (25%)
1 stjerne
1 (25%)

4 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.