Natessance Nærende sjampo med argan og keratin, 500 ml

Særlig skånsom, sulfatfri rens

kr 162 kr 180 -10%

(kr 324 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 500 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 147 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For tørt, skjørt hår
  • Virker regenererende
  • Beskyttende egenskaper

Kjøpes ofte sammen med URTEKRAM Beroligende Lavendelbalsam, 180 ml

Natessance Nærende sjampo med argan og keratin, 500 ml kr 162 (kr 324 / l)
URTEKRAM Beroligende Lavendelbalsam, 180 ml kr 80 (kr 444 / l)
Totalpris: kr 242
Beskrivelse

Denne sjampoen med økologisk arganolje rengjør tørt, skjørt hår på en spesielt skånsom måte og tilbyr nærende egenskaper. Plantbasert keratin bidrar til å beskytte og regenerere håret. For silkemykt, lett og delikat duftende hår.

  • dermatologisk testet

Merknader:

  • Ved kontakt med øynene, skyll grundig.
  • Oppbevares utilgjengelig for barn.
  • Ikke svelg.

PAO: 6 måneder

Varenr.: GLN-1340858
Innhold: 500 ml
EAN: 3517360020137
Merke: Natessance
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Slitt hår, Tørt hår
Egenskaper: Sulfatfri, Unisex
Sertifikater: Cosmébio, ECOCERT - Cosmos Organic, One Voice
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[1], Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Glyceryl Stearate Se, Benzyl Alcohol, Xanthan Gum, Sodium Chloride, Sodium Cocoyl Glutamat, Caolin Clay, Lactic Acid, Sodium Hydroxyde, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Parfum, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Hydrolized Wheat Protein, Hydrolyzed Moringa Oleifera Seed Extract, Arginine Ferulate, Oryza Sativa Protein, Oryza Sativa Extract, Phytic Acid, Sodium Benzoate, Gluconolactone, Calcium Gluconate, Linalool, Limonene

  1. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Natescience, 23 Avenue Paul Langevin, 17183, Perigny, Frankrike, contact@leanature.com

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Natessance Nærende sjampo med argan og keratin

1 anmeldelser på andre språk

3,0 av 5 stjerner
5 stjerner
0 (0%)
4 stjerner
1 (50%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
1 (50%)
1 stjerne
0 (0%)

2 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.