MaterNatura Emollient Shower Gel Mallow, 500 ml

Renser ekstra skånsomt og gjør håret mykt

kr 159 kr 177 -10%

(kr 318 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 500 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Til tørr, sensitiv & krevende hud
  • Fysiol&isk pH-verdi
  • Ekstra skånsom rens
  • AIAB AIAB
  • Nikkeltestet Nikkeltestet
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med Officina Naturae Ultra Gentle Shampoo, 250 ml

MaterNatura Emollient Shower Gel Mallow, 500 ml kr 159 (kr 318 / l)
Officina Naturae Ultra Gentle Shampoo, 250 ml kr 125 (kr 500 / l)
Totalpris: kr 284
Beskrivelse

Dusjgelen med kattost er aromatisk, skånsom, fuktighetsgivende og pleier tørr, sensitiv og krevende hud. Den er formulert med naturlige ingredienser som rengjør huden mildt og samtidig gir en multisensorisk velværeopplevelse. Havre og linfrøolje tilfører fuktighet og gjør huden myk. Aloe vera, kattost, legestokkrose og rosengeranium skjemmer bort tørr og sensitiv hud i den daglige hudpleien.

Bruk: Tilsett en liten mengde i badevannet, eller skum opp en liten mengde med vann ved dusjing og fordel over kroppen.

Varenr.: XDK-BIV-6150387
Innhold: 500 ml
EAN: 8059916150387
Merke: MaterNatura
Highlights: ⚡Mega-tilbud
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Kroppsrens
Hudtype: Krevende hud, Sensitiv hud, Tørr hud
Egenskaper: Nikkeltestet, pH-hudnøytral, Sulfatfri, Vegan
Duftnoter: Aromatisk
Sertifikater: AIAB
PAO: 9 måneder
Advarselsmerknad: Unngå øyekontakt, skyll ved behov grundig med vann., Kun til utvortes bruk, Oppbevar produktet trygt og utilgjengelig for barn
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Sodium Cocoyl Sarcosinate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Aloe Barbadensis Extract[1], Avena Sativa (Oat) Bran Extract[1], Linum Usitatissimum Seed Extract[1], Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil[1], Malva Sylvestris Extract[1], Althea Officinalis Root Extract[1], Tocopherol (Vitamin E), Benzyl Alcohol, Decyl Glucoside, Glycerin, Parfum, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Lactic Acid, Citronellol, Linalool, Cinnamyl Alcohol, Geraniol

  1. fra økologisk dyrking
Tilbehør
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for MaterNatura Emollient Shower Gel Mallow

60 anmeldelser på andre språk

4,3 av 5 stjerner
5 stjerner
70 (56%)
4 stjerner
31 (24%)
3 stjerner
16 (12%)
2 stjerner
7 (5%)
1 stjerne
1 (0%)

125 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 60 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder