Evolve Organic Beauty Vital Clarity Aromatic Hand & Body Wash, 250 ml

Hudvennlig vaskelotion med plantebaserte tensider og hyaluronsyre

kr 190 kr 212 -10%

(kr 760 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

8 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Skånsom rensing og oppfriskning
  • Med sitron, rosmarin og grapefrukt

Kjøpes ofte sammen med lavera Basis Sensitiv Creme, 150 ml

Evolve Organic Beauty Vital Clarity Aromatic Hand & Body Wash, 250 ml kr 190 (kr 760 / l)
lavera Basis Sensitiv Creme, 150 ml kr 59 (kr 393 / l)
Totalpris: kr 249
Beskrivelse

Vital Clarity vaskegel for kropp og hender tilbyr en duftende og vitaliserende rens for hud og sanser. Den renser med hudvennlige plantebaserte tensider mens aloe vera og hyaluronsyre tilfører fuktighet til huden.

Varenr.: GVE-EB552
Innhold: 250 ml
EAN: 5060200047552
Merke: Evolve Organic Beauty
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper
Duftnoter: Rosmarin, Sitrusaktig
Sertifikater: ECOCERT - Cosmos Organic
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Pumpeflaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Caprylyl/Capryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Gluconolactone, Citrus Paradisi Peel Oil[1], Rosmarinus Officinalis Leaf Oil[1], Citrus Lemon Peel Oil[1], Piper Nigrum (Black Pepper) Fruit Oil[1], Eucalyptus Globulus Leaf Oil[1], Ocimum Basilicum (Basil) Oil[1], Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Sodium Hyaluronate, Sodium Chloride, Citric Acid, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Gluconate, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Limonene, Citral, Linalool

  1. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Good Ventures Ltd., 5 Handley Page Way, AL2 2DQ, St Albans, Storbritannia, goodventures.co.uk
Autorisert representant som EU-ansvarlig: Good Ventures EU, 208 Botanic Avenue, Glasnevin, D09 YP49, Dublin, Irland, goodventures.co.uk

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Evolve Organic Beauty Vital Clarity Aromatic Hand & Body Wash

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder