Officina Naturae Ultra Gentle Shampoo, 250 ml

Skånsom mot sensitiv hodebunn!

kr 125 kr 139 -10%

(kr 500 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 113 / stk.-19%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Spesielt mild mot huden
  • For hyppig bruk & alle hudtyper
  • Uparfymert
  • Dermatologisk testet
  • ICEA ICEA
  • Nikkeltestet Nikkeltestet
  • Unisex Unisex
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med Officina Naturae Ultra Gentle Conditioner, 250 ml

Officina Naturae Ultra Gentle Shampoo, 250 ml kr 125 (kr 500 / l)
Officina Naturae Ultra Gentle Conditioner, 250 ml kr 115 (kr 460 / l)
Totalpris: kr 240
Beskrivelse

Dette sjampoen rengjør alle hårtyper og sensitiv hodebunn svært skånsomt med milde plantebaserte tensider. Etterlater håret smidig og rent.

  • uten duftstoffer
  • innovativ formulering for redusert allergirisiko
  • fri for sulfater, parabener & fortykningsmidler
  • pH-verdi: 4,5-55
Varenr.: XBO-ONA-ONSHPULTRA
Innhold: 250 ml
EAN: 8033148532142
Merke: Officina Naturae
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Nikkeltestet, Sulfatfri, Unisex, Uparfymert, Vegan
Sertifikater: ICEA
PAO: 12 måneder
Emballasjetype: Flaske, Karton
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sodium Lauryl Sulfoacetat, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl 2-Sulfolaurate/Disodium 2-Sulfolaurate, Glyceryl Caprylate/Caprate, Disodium 2-Sulfolaurate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Benzyl Alcohol

Om Ultra Gentle-serien
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Officina Naturae di Carlini Silvia e Urbinati Pierluca srl, via Del Capriolo 3, 47923, Rimini, Italia, www.officinanaturae.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Officina Naturae Ultra Gentle Shampoo

38 anmeldelser på andre språk

4,4 av 5 stjerner
5 stjerner
49 (67%)
4 stjerner
11 (15%)
3 stjerner
9 (12%)
2 stjerner
2 (2%)
1 stjerne
2 (2%)

73 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 38 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder