Biofficina Toscana uomo Dusjsjampo, Treaktig duft (200 ml)

2-i-1-rengjøring for kropp, hår og skjegg

kr 132

(kr 660 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Duft: Treaktig duft

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 2 bare kr 122 / stk.-8%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hud- & hårtyper
  • Med evighetsblomst, havre, furu & ginkgo biloba
  • Rengjørende, rensende & oppfriskende
  • Flerbruksrens for kropp, hår & skjegg

Kjøpes ofte sammen med Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml

Biofficina Toscana uomo Dusjsjampo, Treaktig duft (200 ml) kr 132 (kr 660 / l)
Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml kr 154 (kr 770 / l)
Totalpris: kr 286
Beskrivelse

Dusjshampooen med trenoter fra Biofficina Toscana er et renseprodukt med flere bruksområder for kropp, hår og skjegg, ideelt til daglig bruk, etter trening og på reise. Plantebaserte tensider rengjør hud, hodebunn, skjegg og hår skånsomt.

Formelen inneholder økologisk ekstrakt av evighetsblomst fra Toscana med rensende, beroligende, antioksidative og beskyttende egenskaper, samt ekstrakter av havre og kjerringrokk med beroligende og rensende egenskaper. Ekstrakter av furu og ginkgo biloba kompletterer sammensetningen med en oppfriskende og tonende virkning. Etter skylling er hud, skjegg og hår rene og friske, med intense trenoter.

Viktige egenskaper

  • For alle hud- og hårtyper
  • Renseprodukt med flere bruksområder for kropp, hår og skjegg
  • Med økologisk evighetsblomst fra Toscana
  • Med ekstrakter av havre, kjerringrokk, furu og ginkgo biloba
  • Med plantebaserte tensider
  • Rengjørende, rensende, beroligende og oppfriskende virkning
  • Ideell til daglig bruk og etter trening
  • Med intense trenoter

Bruk

Påfør på våt kropp og i vått skjegg og hår, masser forsiktig og skyll grundig.

Varenr.: BTO-0163
Innhold: 200 ml
EAN: 8003140490702
Merke: Biofficina Toscana
Produkttyper: Herrepleie, Shampoer
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Nikkeltestet, Vegan
Duftnoter: Treaktig
Sertifikater: AIAB, Leaping Bunny
PAO: 12 måneder
Emballasjetype: Tube
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Ammoniumlaurylsulfat, Cocamidopropyl Betaine, Betaine, Myristyl Lactate, Glycerin, Sodium Cocoyl Sarcosinate, Helichrysum Italicum Flower Extract[1], Ginkgo Biloba Leaf Extract, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract[1], Pinus Pinaster Bark/Bud Extract, Equisetum Arvense Leaf Extract[1], Benzyl Alcohol, Parfum, Benzoic Acid, Sodium Benzoate, Dehydroacetic Acid, Hexyl Cinnamal, Tocopherol (Vitamin E)

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Om menns pleieserie
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italia, www.biofficinatoscana.com/en

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Biofficina Toscana uomo Dusjsjampo

53 anmeldelser på andre språk

4,1 av 5 stjerner
5 stjerner
75 (40%)
4 stjerner
68 (36%)
3 stjerner
31 (16%)
2 stjerner
8 (4%)
1 stjerne
3 (1%)

185 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 53 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder