estelle & thild Vanilje Tangerine Oppkvikkende Body Wash, 200 ml

Skånsom vegansk vaskelotion med eksotisk duft

kr 185 kr 206 -10%

(kr 925 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

8 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Ekstra mild mot huden
  • Oppkvikkende egenskaper
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med La Saponaria Shampoo Solsikke & Søtappelsin, 200 ml

estelle & thild Vanilje Tangerine Oppkvikkende Body Wash, 200 ml kr 185 (kr 925 / l)
La Saponaria Shampoo Solsikke & Søtappelsin, 200 ml kr 80 (kr 400 / l)
Totalpris: kr 265
Beskrivelse

Denne milde dusjgelen er rik på høykvalitets ingredienser og renser huden naturlig uten å tørke den ut. Etterlater huden ren, frisk og myk.

Varenr.: LYK-332383
Innhold: 200 ml
EAN: 7350049332383
Merke: estelle & thild
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Vegan
Duftnoter: Vaniljeaktig, Sitrusaktig
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske, Pumpeflaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Coco Glucoside, Glycerin[1], Lauryl Glucoside, Xanthan Gum, Glyceryl Caprylate, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamat, Polyglyceryl-4-Caprate, Parfum, Limonene, Sodium Gluconate, Lactic Acid, Sodium Benzoate

  1. fremstilt av økologiske ingredienser
  2. ingredienser fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Estelle & Thild EN, Äppelbovägen 60, 786 91, Vansbro, Sverige, weborders@estellethild.se, www.estellethild.com/contact-us

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for estelle & thild Vanilje Tangerine Oppkvikkende Body Wash

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder