Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml

Nærende behandling med aktive ingredienser fra olivenolje og prydbønne

kr 154

(kr 770 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 2 bare kr 143 / stk.-7%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For tørt, slitt & skadet hår
  • Med olivenolje & planteproteiner
  • Nærende, styrkende & beskyttende
  • Konsentrert formulering for mykt & silkeglatt hår

Kjøpes ofte sammen med Biofficina Toscana Gjenoppbyggende Balsammaske, 200 ml

Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml kr 154 (kr 770 / l)
Biofficina Toscana Gjenoppbyggende Balsammaske, 200 ml kr 132 (kr 660 / l)
Totalpris: kr 286
Beskrivelse

Denne herlige, konsentrerte balsamen fra Biofficina Toscana kombinerer ekstra virgin olivenolje med planteproteiner fra bønner. Produktet pleier sterkt skadet hår og gir det tilbake volum, næring og mykhet.

Bruk: Etter sjamponering, påfør produktet i hårlengdene, la virke i noen minutter og skyll grundig.

Varenr.: BTO-0113
Innhold: 200 ml
EAN: 8003140490139
Merke: Biofficina Toscana
Highlights: Bestselgere
Konsistens/administrasjonsform: væske, Lotion
Produkttyper: Hårpleie
Hårtype: Slitt hår, Tørt hår
Egenskaper: Nikkeltestet, Unisex, Vegan
Duftnoter: Urteaktig / aromatisk, Sitrusaktig
Sertifikater: AIAB, Leaping Bunny
Emballasjetype: Tube
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Behenamidopropyl Dimethylamine, Cetyl Alcohol, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Sorbit, Phaseolus Vulgaris Extract, Malva Sylvestris Extract[1], Hypericum Perforatum Flower/Leaf/Stem Extract[1], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Urtica Dioica (Nettle) Extract[1], Citrus Medica Limonum Peel Oil[1], Salvia Sclarea (Clary) Oil, Glycerin, Xanthan Gum, Limonene, Linalool, Sodium Dehydroacetate, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Benzyl Alcohol

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italia, www.biofficinatoscana.com/en

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam

2572 anmeldelser på andre språk

4,6 av 5 stjerner
5 stjerner
2659 (70%)
4 stjerner
706 (18%)
3 stjerner
259 (6%)
2 stjerner
74 (1%)
1 stjerne
54 (1%)

3752 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 2572 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder