Anthyllis Avslappende dusjgel, 300 ml

La sjelen hvile

kr 69 kr 77 -10%

(kr 230 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 300 ml

2 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Passer for alle hudtyper
  • Med økologisk lavendelekstrakt
  • Pleier og dufter herlig

Kjøpes ofte sammen med Officina Naturae Ultra Gentle Shampoo, 250 ml

Anthyllis Avslappende dusjgel, 300 ml kr 69 (kr 230 / l)
Officina Naturae Ultra Gentle Shampoo, 250 ml kr 125 (kr 500 / l)
Totalpris: kr 194
Beskrivelse

Denne dusjgelen fra Anthyllis imponerer med sin 98 % naturlige formulering, helt uten animalske ingredienser.
I stedet inneholder den verdifull økologisk lavendelekstrakt samt økologisk aloe vera-saft som gir intens pleie og etterlater huden silkemyk. Eterisk økologisk lavendelolje gir dusjgelen sin herlig aromatiske, urtete duft som minner om en sommerdag i Provence.

Varenr.: XBO-GP-ANTH002
Innhold: 300 ml
EAN: 8002849928851
Merke: Anthyllis
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Vegan
Sertifikater: ICEA - Cosmos Organic
PAO: 12 måneder
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Lauryl Glucoside, Sodium Coco­ Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Oleate, Lavandula Oil/Extract[2], Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Disodium Cocoyl Glutamate, Glycerin, Citric Acid, Sodium Chloride, Parfum[1], Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol, Linalyl Acetate, Linalool

  1. naturlig duft
  2. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Pierpaoli srl, via Mattei 20, 60019, Senigallia (AN), Italia, www.pierpaoli.com

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Anthyllis Avslappende dusjgel

1 anmeldelser på andre språk

3,0 av 5 stjerner
5 stjerner
0 (0%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
1 (100%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

1 vurdering

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.