Bioturm Forest Symphony Natural Power Shower Einer, 200 ml

Mild dusjsåpe med en urteaktig, revitaliserende duft

kr 69 kr 77 -10%

(kr 345 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

8 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Skånsom rens
  • Einebæraroma

Kjøpes ofte sammen med Bioturm Sjelberoligende avslappende dusj med lavendel, 200 ml

Bioturm Forest Symphony Natural Power Shower Einer, 200 ml kr 69 (kr 345 / l)
Bioturm Sjelberoligende avslappende dusj med lavendel, 200 ml kr 69 (kr 345 / l)
Totalpris: kr 138
Beskrivelse

Den milde rensebasen kombinert med en urteaktig, revitaliserende duft og økologisk mandelmelk skaper en deilig dusjsåpe. For en harmonisk hudfølelse.

Varenr.: BIT-735
Innhold: 200 ml
EAN: 4260026697356
Merke: Bioturm
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Unisex
Duftnoter: Aromatisk, Treaktig
Sertifikater: BDIH - Cosmos Natural
PAO: 12 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Tube
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Coco Glucoside, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Extract[1], Inulin, Sodium Chloride, Glycerin, Sunflower Seed Oil Polyglyceryl-6 Esters[2], Juniperus Communis Fruit Oil, Citric Acid, Parfum, Juniperus Communis Wood Oil, Pinus Sylvestris (Pine) Leaf Oil, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citrus Lemon Peel Oil, Citrus Aurantium Peel Oil, Pinene, Limonene, Linalyl Acetate, Linalool

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fremstilt av økologiske råvarer
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Bioturm GmbH, Auf der Heide 1-3, 56242, Marienrachdorf, Tyskland, info@bioturm.de, www.bioturm.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Bioturm Forest Symphony Natural Power Shower Einer

1 anmeldelser på andre språk

3,0 av 5 stjerner
5 stjerner
0 (0%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
1 (100%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

1 vurdering

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder