youfreen Body Wash, summer berry (200 ml)

Skånsom kroppsrens for barn og tenåringer

Nyhet!

kr 99

(kr 495 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Duft: summer berry

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For sensitiv hud
  • Rengjør skånsomt
  • Mykt & lett skum
  • Tilfører fuktighet

Kjøpes ofte sammen med La Saponaria Shampoo med olivenolje, 200 ml

youfreen Body Wash, summer berry (200 ml) kr 99 (kr 495 / l)
La Saponaria Shampoo med olivenolje, 200 ml kr 89 (kr 445 / l)
Totalpris: kr 188
Beskrivelse

Body Wash gir badet en herlig duft. Det myke skummet rengjør huden skånsomt, mens økologisk aloe vera tilfører fuktighet og gir intensiv pleie. Resultatet er en frisk og smidig hudfølelse med sommerlig letthet.

Alle produkthøydepunktene på et øyeblikk:

  • for barn og tenåringer - ideell for sensitiv hud
  • skånsomt rensende og fuktighetsgivende
  • med pleiende økologisk aloe vera
  • mykt og lett skum
Varenr.: YOU-200411
Innhold: 200 ml
EAN: 4262457210401
Merke: youfreen
Highlights: Nyheter
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Baby- og barnepleie, Kroppsrens
Hudtype: Sensitiv hud
Duftnoter: Fruktig, Mynte / mintaktig
PAO: 6 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske
For hvem?: Barn
Bestanddeler (INCI)

Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Coco Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Vaccinium Myrtillus (Heidelbeere) Fruit Extract, Panthenol, Tocopherol (Vitamin E), Glyceryl Oleate, Sodium Chloride, Sodium Gluconate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Parfum[2], Vanillin, Limonene

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. basert på utelukkende naturlige ingredienser
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: youfreen GmbH & Co. KG, Schimmelmannstrasse 15a, 22043, Hamburg, Tyskland, www.youfreen.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for youfreen Body Wash

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder