benecos Familiesjampo Sweet Sensation, 950 ml

Mild rens og pleie

kr 111

(kr 117 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 950 ml

9 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 2 bare kr 105 / stk.-5%
  • fra 3 bare kr 99 / stk.-11%
  • fra 6 bare kr 91 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hårtyper
  • Fukter
  • Fra 3 år

Kjøpes ofte sammen med benecos Family Size Dusjgel Fruity Beauty, 950 ml

benecos Familiesjampo Sweet Sensation, 950 ml kr 111 (kr 117 / l)
benecos Family Size Dusjgel Fruity Beauty, 950 ml kr 111 (kr 117 / l)
Totalpris: kr 222
Beskrivelse

Med denne sjampoen er hele familien godt tatt vare på. Milde tensider renser håret skånsomt, mens høykvalitetsoljer fra aprikoskjerner og oliven kombinert med økologisk eplejuice fukter og pleier håret mykt. Med praktisk dispenser og ideell fra 3 år.

Bruk: Masser sjampoen inn i vått hår og skyll deretter ut.

Varenr.: BEN-95943
Innhold: 950 ml
EAN: 4260198095943
Merke: benecos
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Unisex, Vegan
Duftnoter: Søt
Sertifikater: BDIH - Cosmos Organic
PAO: 6 måneder
Emballasjetype: Pumpeflaske
For hvem?: Barn
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Parfum, Benzyl Alcohol, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil[1], Olea Europaea (Olive) Oil[1], Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Citric Acid, Dehydroacetic Acid, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Vegetable Glycerides Citrate, Linalool, Limonene, Geraniol, Citronellal

  1. kontrollert økologisk dyrking **naturlig
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: cosmondial GmbH & Co. KG, Industriestraße 23 b, 63834, Sulzbach am Main, Tyskland, www.cosmondial.de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for benecos Familiesjampo Sweet Sensation

5 anmeldelser på andre språk

4,1 av 5 stjerner
5 stjerner
5 (41%)
4 stjerner
4 (33%)
3 stjerner
2 (16%)
2 stjerner
1 (8%)
1 stjerne
0 (0%)

12 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 5 anmeldelser på et andre språk.