Weleda Raffinerende Hydra Toner, 150 ml

Ansiktsvann i sprayformat

kr 119 kr 133 -11%

(kr 793 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 150 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For normal til kombinert hud
  • Rensende og forfriskende
  • Forfiner porene

Kjøpes ofte sammen med Weleda Dyptrensende gel, 150 ml

Weleda Raffinerende Hydra Toner, 150 ml kr 119 (kr 793 / l)
Weleda Dyptrensende gel, 150 ml kr 139 (kr 927 / l)
Totalpris: kr 258
Beskrivelse

Denne toneren oppfrisker, renser og vitaliserer huden. Den oppnår dette takket være sin verdifulle formel med økologisk salvieekstrakt og de sammentrekkende egenskapene til trollhasselvann. Toniken forfiner også porene og fjerner de siste restene av talg og urenheter samt sminkerester. Resultatet er et rent, raffinert og smidig hudbilde. Den friske duften av toneren stimulerer også sansene.

Bruk:

  • For oppfriskning: Spray toneren på ansiktet, unngå øyeområdet. Skal ikke skylles av!
  • For rensing: Fukt en bomullspad med toneren og rens huden forsiktig.
Varenr.: WEL-101972
Innhold: 150 ml
EAN: 4001638589628
Merke: Weleda
Konsistens/administrasjonsform: væske, Spray
Produkttyper: Ansiktsvann og tonere
Hudtype: Fet hud, Kombinasjonshud, Normal hud
Egenskaper: Unisex, Vegan
Duftnoter: Frisk
Sertifikater: NaTrue
PAO: 12 måneder
Emballasjetype: Sprayflaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Alcohol Denat, Rosa Moschata Leaf Extract[1], Citrus Limon (Lemon) Juice[1], Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water[1], Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract[1], Parfum[2], Limonene[2], Linalool[2], Citronellol[2], Geraniol[2], Citral[2], Eugenol[2]

  1. økologisk
  2. fra naturlige eteriske oljer
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Weleda AG, Möhlerstraße 3 - 5, 73525, Schwäbisch Gmünd, Tyskland, www.weleda.de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Weleda Raffinerende Hydra Toner

1 anmeldelser på andre språk

4,0 av 5 stjerner
5 stjerner
2 (66%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
1 (33%)
1 stjerne
0 (0%)

3 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.