Weleda Dyptrensende gel, 150 ml

Fuktighetsgivende ansiktsvaskegel

kr 139 kr 155 -10%

(kr 927 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 150 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For normal til kombinasjonshud
  • Fjerner smuss og talg
  • Oppfriskende og revitaliserende

Kjøpes ofte sammen med Weleda Make-up fjerning Renseolje, 150 ml

Weleda Dyptrensende gel, 150 ml kr 139 (kr 927 / l)
Weleda Make-up fjerning Renseolje, 150 ml kr 149 (kr 993 / l)
Totalpris: kr 288
Beskrivelse

Deep Cleansing Gel oppløser smuss og alle forurensninger og renser huden dypt uten å tørke den ut. Milde plantetensider fjerner også overflødig talg mens de bevarer den naturlige balansen. Formuleringen med aloe vera og trollhasselvann gir også en pleiende og oppfriskende effekt, og etterlater huden myk, smidig og revitalisert. Den stimulerende duften av rengjøringsmiddelet vekker også sansene.

Bruk:

  • Påfør en liten mengde på fuktig hud og masser forsiktig i sirkulære bevegelser, unngå øyepartiet.
  • Skyll deretter grundig av.

Tips: Cleansing Gel er ideell for din dobbeltrensende rutine i kombinasjon med Make-up fjerning Renseolje fra Weleda.

Varenr.: WEL-101971
Innhold: 150 ml
EAN: 4001638590259
Merke: Weleda
Konsistens/administrasjonsform: Gel
Produkttyper: Ansiktsrens
Hudtype: Fet hud, Kombinasjonshud, Normal hud, Uren hud
Egenskaper: Unisex, Vegan
Duftnoter: Frisk
Sertifikater: NaTrue
PAO: 12 måneder
Ansiktsrens (konsistens): Vaskegeleer
Emballasjetype: Pumpeflaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Alcohol Denat, Coco Glucoside, Glycerin, Disodium Cocoyl Glutamate, Xanthan Gum, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water[1], Citric Acid, Carrageenan, Maris Sal, Tocopherol (Vitamin E), Lecithin, Sodium Cocoyl Glutamat, Glyceryl Oleate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Ascorbyl Palmitate, Parfum[2], Limonene[2], Linalool[2], Citronellol[2], Geraniol[2], Citral[2]

  1. økologisk
  2. fra naturlige eteriske oljer
Tilbehør
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Weleda AG, Möhlerstraße 3 - 5, 73525, Schwäbisch Gmünd, Tyskland, www.weleda.de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Weleda Dyptrensende gel

1 anmeldelser på andre språk

4,5 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (50%)
4 stjerner
1 (50%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

2 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.