Weleda Calendula sårbeskyttelseskrem uten parfyme, 75 ml

Beskytter den følsomme babyhuden mot sårhet

kr 63 kr 71 -11%

(kr 840 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 75 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For sensitiv hud
  • Ideell pleie for bleieområdet
  • Pleier forsiktig og regenererer

Kjøpes ofte sammen med Weleda Calendula pleiekrem for kropp og ansikt, 75 ml

Weleda Calendula sårbeskyttelseskrem uten parfyme, 75 ml kr 63 (kr 840 / l)
Weleda Calendula pleiekrem for kropp og ansikt, 75 ml kr 74 (kr 987 / l)
Totalpris: kr 137
Beskrivelse

Denne parfymefrie sårbeskyttelseskremen gir en spesielt skånsom beskyttelse for den sensitive huden i bleieområdet hos babyer. Takket være økologisk calendula roer kremen de følsomme områdene, mens lanolin og sinkoksid effektivt beskytter mot fuktighet. Fin mandelolje og økologisk kamille kompletterer formelen og støtter hudens regenerering.

Bruk: Påfør på huden etter rengjøring, spesielt i hudfoldene ved rumpe og lår.

Varenr.: WEL-101959
Innhold: 75 ml
EAN: 4001638590235
Merke: Weleda
Konsistens/administrasjonsform: krem
Produkttyper: Baby- og barnepleie
Hudtype: Irritert hud, Sensitiv hud
Duftnoter: Calendula / ringblomst
Sertifikater: NaTrue
PAO: 24 måneder
Emballasjetype: Tube
For hvem?: Baby, Barn
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil[1], Zinc Oxide, Cera Alba (Beeswax)[1], Lanolin, Glyceryl Linoleate, Hectorite, Calendula Officinalis Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1]

  1. fra økologisk dyrking
Om Calendula-serien
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Weleda AG, Möhlerstraße 3 - 5, 73525, Schwäbisch Gmünd, Tyskland, www.weleda.de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Weleda Calendula sårbeskyttelseskrem uten parfyme

2 anmeldelser på andre språk

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
3 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

3 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 2 anmeldelser på et andre språk.