URTEKRAM Rose Spray Balsam, 250 ml

Fuktighet og smidighet for håret!

kr 74 kr 83 -11%

(kr 296 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

På lager fra og med 28. oktober

Hvorfor tar det lengre tid?

Hvorfor tar det lengre tid? Denne varen er ikke på lager for øyeblikket, men den kommer snart. Du kan bestille nå. Vi sender deg varen med én gang vi får den på lager. Lukk meldingen

Leveres før fredag, 06. november

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hårtyper
  • Virker balanserende
  • Hjelper med å løse opp floker & gre

Kjøpes ofte sammen med URTEKRAM Rose Shampoo, 500 ml

URTEKRAM Rose Spray Balsam, 250 ml kr 74 (kr 296 / l)
URTEKRAM Rose Shampoo, 500 ml kr 125 (kr 250 / l)
Totalpris: kr 199
Beskrivelse

Rose Spray Balsam fra Urtekram balanserer hårets fuktighetsnivå med hyaluronsyre, og forhindrer dermed uttørking. I tillegg hjelper den med å løsne floker og gir håret smidighet. Passer for alle hårtyper.

Bruk:

  • Sprayes enkelt på vått hår etter vask, gre gjennom og tørk som vanlig.
  • Balsamen trenger ikke skylles ut.
  • Avhengig av hårtype og pleiebehov kan produktet også sprayes på tørt hår mellom hårvaskene for å forenkle greing.

PAO: 6 måneder

Varenr.: URT-1038983
Innhold: 250 ml
EAN: 5765228838983
Merke: URTEKRAM
Produkttyper: Hårpleie
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Unisex, Vegan
Duftnoter: Rose
Sertifikater: Vegan Society, ECOCERT - Cosmos Organic
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract[2], Glycerin[1], Rosa Damascena Flower Water[2], Glyceryl Caprylate, Rosa Damascena Flower Extract[2], Magnolia Officinalis Bark Extract, Sodium Hyaluronate, Cetearylalcohol, Distearoylethyl Dimonium Chlorid, Polyglyceryl-4-Caprate, Parfum, Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil[2], Beta-Caryophyllene, Citronellol, Geraniol, Linalool, Pelargonium Graveolons (Geranium) Flower Oil, Rose Flower Oil/Extract

  1. fremstilt av råvarer fra økologisk dyrking
  2. fra økologisk dyrking
Tilbehør
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Midsona Deutschland GmbH, Zur Davert 7, 59387, Ascheberg, Tyskland, info@midsona.de, www.urtekram.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for URTEKRAM Rose Spray Balsam

87 anmeldelser på andre språk

3,9 av 5 stjerner
5 stjerner
61 (40%)
4 stjerner
38 (25%)
3 stjerner
30 (19%)
2 stjerner
12 (7%)
1 stjerne
10 (6%)

151 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 87 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder