URTEKRAM Rose Shampoo, 500 ml

Gir fuktighet & renser skånsomt!

kr 139

(kr 278 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 500 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 2 bare kr 129 / stk.-7%
  • fra 3 bare kr 125 / stk.-10%
  • fra 6 bare kr 113 / stk.-19%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For normalt hår
  • Tynge ikke
  • Med herlig roseduft

Kjøpes ofte sammen med URTEKRAM Aloe Vera Sjampo, 500 ml

URTEKRAM Rose Shampoo, 500 ml kr 139 (kr 278 / l)
URTEKRAM Aloe Vera Sjampo, 500 ml kr 139 (kr 278 / l)
Totalpris: kr 278
Beskrivelse

Denne sjampoen fra URTEKRAM er egnet for rensing av normalt hår og dufter uimotståelig av roser. Den gir fuktighet og pleier håret på en lett måte med aloe vera og glyserin.

Bruk:

  • Masser sjampoen inn i vått hår, fordel, og skum opp.
  • Skyll grundig ut.
  • For optimal pleie og lettere kamming, anbefales det å bruke en balsam fra Urtekram etterpå.

PAO: 12 måneder

Varenr.: URT-1037337
Innhold: 500 ml
EAN: 5765228837337
Merke: URTEKRAM
Tilbehørstype: Gjenbruksprodukt
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Normalt hår
Egenskaper: Unisex, Vegan
Duftnoter: Rose
Sertifikater: ECOCERT, Vegan Society, ECOCERT - Cosmos Organic
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract[2], Coco Glucoside, Sodium Coco­ Sulfate, Glycerin[1], Lauryl Glucoside, Rosa Damascena Flower Extract[2], Beta-Sitosterol, Coco Caprylate/Caprate, Squalane (Olive Squalane), Xanthan Gum, Glyceryl Oleate, Lysolecithin, Polyglyceryl-4-Caprate, Sodium Chloride, Tocopherol (Vitamin E), Sodium Hydroxyde, Parfum, Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil[2], Citronellol, Geraniol, Pelargonium Graveolons (Geranium) Flower Oil, Rose Flower Oil/Extract

  1. fremstilt av råvarer fra økologisk dyrking
  2. fra økologisk dyrking
Passende produkter
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Midsona Deutschland GmbH, Zur Davert 7, 59387, Ascheberg, Tyskland, info@midsona.de, www.urtekram.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for URTEKRAM Rose Shampoo

50 anmeldelser på andre språk

4,4 av 5 stjerner
5 stjerner
58 (63%)
4 stjerner
15 (16%)
3 stjerner
12 (13%)
2 stjerner
4 (4%)
1 stjerne
2 (2%)

91 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 50 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder