URTEKRAM Parfymefri balsam for sensitiv hodebunn, 180 ml

Særlig mild pleie for bedre grebarhet og glans

kr 80 kr 89 -10%

(kr 444 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 180 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For sensitiv hodebunn
  • Virker balanserende
  • Gir smidighet

Kjøpes ofte sammen med URTEKRAM Duftfri sjampo for sensitiv hodebunn, 250 ml

URTEKRAM Parfymefri balsam for sensitiv hodebunn, 180 ml kr 80 (kr 444 / l)
URTEKRAM Duftfri sjampo for sensitiv hodebunn, 250 ml kr 80 (kr 320 / l)
Totalpris: kr 160
Beskrivelse

Den Sensitive Scalp Balsam er spesielt formulert for sensitiv hodebunn. Den parfymefrie formuleringen med balanserende beta-sitosterol, økologisk kokosolje, sheasmør og aloe vera-ekstrakt gir bedre grebarhet, glans og tilfører fuktighet.

Bruk:

  • Etter sjamponering, påfør en mengde på størrelse med en valnøtt i vått, rent hår fra rot til spiss.
  • Skyll grundig etter en kort virketid.

PAO: 12 måneder

Varenr.: URT-1000642
Innhold: 180 ml
EAN: 5701058011615
Merke: URTEKRAM
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Hårpleie
Hårtype: Følsom hodebunn
Egenskaper: Unisex, Uparfymert, Vegan
Sertifikater: Vegan Society, ECOCERT - Cosmos Organic
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Tube
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract[2], Propandiol, Cetyl Alcohol, Distearoylethyl Dimonium Chlorid, C15-19 Alkane, Glycerin[1], Cetearylalcohol, Glyceryl Caprylate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Cocos Nucifera (Coconut) Oil[2], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[2], Beta-Sitosterol, Stearyl Glycyrrhetinate, Squalane (Olive Squalane), Xylit, Glyceryl Stearate Se, Tocopherol (Vitamin E)

  1. fremstilt av råvarer fra økologisk dyrking
  2. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Midsona Deutschland GmbH, Zur Davert 7, 59387, Ascheberg, Tyskland, info@midsona.de, www.urtekram.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for URTEKRAM Parfymefri balsam for sensitiv hodebunn

9 anmeldelser på andre språk

4,1 av 5 stjerner
5 stjerner
10 (47%)
4 stjerner
4 (19%)
3 stjerner
6 (28%)
2 stjerner
1 (4%)
1 stjerne
0 (0%)

21 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 9 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder