I PROVENZALI Babymassasjeolje, 150 ml

For avslappende stunder med nærkontakt

kr 64 kr 72 -11%

(kr 427 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 150 ml

7 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Fuktighetsgivende egenskaper
  • Gjør huden myk
  • Også for pleie ved kronekløe

Kjøpes ofte sammen med Weleda Calendula pleieolje uten parfyme, 200 ml

I PROVENZALI Babymassasjeolje, 150 ml kr 64 (kr 427 / l)
Weleda Calendula pleieolje uten parfyme, 200 ml kr 112 (kr 560 / l)
Totalpris: kr 176
Beskrivelse

Denne massasjeoljen gir umiddelbart fuktighet til huden, hindrer uttørking og etterlater huden silkemyk.

Bruk:

  • Ideell for massasje etter bading.
  • Oljen kan brukes på en bomullspad for forsiktig fjerning av melkeskurv.
Varenr.: MIR-1645
Innhold: 150 ml
EAN: 8025796004393
Merke: I PROVENZALI
Konsistens/administrasjonsform: Olje
Produkttyper: Baby- og barnepleie, Massasjeoljer
Hudtype: Sensitiv hud
Egenskaper: Vegan
Sertifikater: Leaping Bunny, ccpb
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske
For hvem?: Baby
Bestanddeler (INCI)

Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil[2], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[2], Vegetable Oil[1], Myristyl Lactate[1], Tocopherol (Vitamin E)[1], Glycine Soja Oil Unsaponifiables[1], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Squalane (Olive Squalane)[1], Parfum[1], Linalyl Acetate[1], Pogostemon Cablin Oil[1], Vanillin[1]

  1. av naturlig opprinnelse
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Gianasso S.r.l, Via alla Caffarella, 1r, 16014, Campomorone, Italia, www.iprovenzali.it

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for I PROVENZALI Babymassasjeolje

2 anmeldelser på andre språk

4,0 av 5 stjerner
5 stjerner
2 (40%)
4 stjerner
2 (40%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
1 (20%)
1 stjerne
0 (0%)

5 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 2 anmeldelser på et andre språk.