Terra Naturi SENSITIV Kroppslotion, 200 ml

Skånsom pleie med Bio-Cica & -Bisabolol

kr 36 kr 40 -10%

(kr 180 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For sensitiv hud
  • Beskytter mot uttørking
  • Uparfymert & hudvennlig

Kjøpes ofte sammen med Terra Naturi SMOOTH Kremolje-Lotion, 200 ml

Terra Naturi SENSITIV Kroppslotion, 200 ml kr 36 (kr 180 / l)
Terra Naturi SMOOTH Kremolje-Lotion, 200 ml kr 33 (kr 165 / l)
Totalpris: kr 69
Beskrivelse

Den uparfymerte, hudvennlige formuleringen med Bio-Cica-ekstrakt og -Bisabolol pleier sensitive hudtyper, tilfører tilstrekkelig fuktighet og beskytter mot uttørking.

Bruk: Smør på etter behov, egnet for daglig kroppspleie.

Varenr.: XOF-MUE-482290
Innhold: 200 ml
EAN: 2200309414340
Merke: Terra Naturi
Konsistens/administrasjonsform: Lotion
Produkttyper: Kroppspleie
Hudtype: Sensitiv hud
Egenskaper: Unisex, Vegan
Duftnoter: Duftnøytral
Sertifikater: NaTrue
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Tube
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Glycerin Soja Oil[1], Glycerin, Cetearylalcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearat Citrat, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Centella Asiatica Extract[1], Bisabolol[1], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Tocopherol (Vitamin E), Xanthan Gum, Glyceryl Caprylate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citric Acid

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: pharma-aktiva GmbH, Eisenbahnstr.49, 66424, Homburg, Tyskland, www.pharma-aktiva.de/#

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Terra Naturi SENSITIV Kroppslotion