Terra Naturi SMOOTH Kremolje-Lotion, 200 ml

Skjemmende pleie med økologisk arganolje & -appelsin

kr 33 kr 37 -11%

(kr 165 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For svært tørr hud
  • Intensivt fuktighetsgivende
  • Gir smidighet

Kjøpes ofte sammen med Terra Naturi RICH CARE Kroppsmelk Sheasmør, 250 ml

Terra Naturi SMOOTH Kremolje-Lotion, 200 ml kr 33 (kr 165 / l)
Terra Naturi RICH CARE Kroppsmelk Sheasmør, 250 ml kr 31 (kr 124 / l)
Totalpris: kr 64
Beskrivelse

Den skjemmende SMOOTH Kremolje-Lotion med økologiske oljer fra argan, kokos samt shea og appelsinekstrakter gir huden en ekstra porsjon fuktighet og gjør den smidig.

Bruk: Smør på etter behov, egnet for daglig kroppspleie.

Varenr.: XOF-MUE-482289
Innhold: 200 ml
EAN: 2200309415330
Merke: Terra Naturi
Konsistens/administrasjonsform: krem
Produkttyper: Kroppspleie
Hudtype: Krevende hud, Tørr hud
Egenskaper: Unisex, Vegan
Duftnoter: Fruktig
Sertifikater: NaTrue
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Tube
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Glycerin Soja Oil[1], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Glycerin, Glyceryl Stearat Citrat, Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Cetearylalcohol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[1], Citrus Sinensis Fruit Extract[1], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Tocopherol (Vitamin E), Xanthan Gum, Sucrose Stearate, Parfum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Citrus Aurantium Peel Oil[2], Limonene[2], Vanillin[2], Linalool[2]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fra naturlige eteriske oljer
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: pharma-aktiva GmbH, Eisenbahnstr.49, 66424, Homburg, Tyskland, www.pharma-aktiva.de/#

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Terra Naturi SMOOTH Kremolje-Lotion

2 anmeldelser på andre språk

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
5 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

5 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 2 anmeldelser på et andre språk.