Terra Naturi MEN WARM WOOD 3IN1 Dusjgel, 200 ml

Skånsom rens for kropp, hår og ansikt

kr 19 kr 22 -14%

(kr 95 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hud- og hårtyper
  • Tredufttoner
  • Med naturlige vaskestoffer

Kjøpes ofte sammen med Terra Naturi MEN Active Wild 3IN1 Duschgel, 200 ml

Terra Naturi MEN WARM WOOD 3IN1 Dusjgel, 200 ml kr 19 (kr 95 / l)
Terra Naturi MEN Active Wild 3IN1 Duschgel, 200 ml kr 19 (kr 95 / l)
Totalpris: kr 38
Beskrivelse

Oppdag den perfekte pleieløsningen for den moderne mannen med 3in1 pleiedusj. Den høykvalitetsformuleringen er spesielt utviklet for daglig bruk og gir en naturlig rens for kropp, hår og ansikt.

Bruk:

  • Fukt huden og fordel en valnøttstor porsjon av dusjgelen over hele kroppen.
  • Skum opp med litt vann og skyll grundig av.
Varenr.: XOF-MUE-600-90-0022
Innhold: 200 ml
EAN: 2200293437448
Merke: Terra Naturi
Konsistens/administrasjonsform: Gel
Produkttyper: Herrepleie, 2-i-1 sjampo og dusjgel, Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Vegan
Duftnoter: Treaktig
Sertifikater: NaTrue
Duftvirkning: maskulin
Emballasjetype: Tube
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Coco Glucoside, Sodium Chloride, Citric Acid, Glyceryl Oleate, Sodium Benzoate, Glycerin, Parfum, Sodium Cocoyl Alaninate, Potassium Sorbate, Sodium Phytate, Linalool, Limonene, Cedrus Atlantica Wood Extract, Ocimum Tenuiflorum Extract, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: dreibio GmbH, Waldenserstraße 2-4, 10551, Berlin, Tyskland, www.dreibio.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Terra Naturi MEN WARM WOOD 3IN1 Dusjgel

1 anmeldelser på andre språk

4,7 av 5 stjerner
5 stjerner
2 (66%)
4 stjerner
1 (33%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

3 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder