Terra Naturi MEN Active Wild 3IN1 Duschgel, 200 ml

Rengjør ansikt, hår og kropp skånsomt

kr 19 kr 22 -14%

(kr 95 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Sprer friske nyanser
  • Med eukalyptusekstrakt og kaffe
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med Terra Naturi MEN WARM WOOD 3IN1 Dusjgel, 200 ml

Terra Naturi MEN Active Wild 3IN1 Duschgel, 200 ml kr 19 (kr 95 / l)
Terra Naturi MEN WARM WOOD 3IN1 Dusjgel, 200 ml kr 19 (kr 95 / l)
Totalpris: kr 38
Beskrivelse

MEN ACTIVE WILD 3IN1 Duschgel fra Terra Naturi gir en skånsom rengjøring takket være sin milde plantebaserte formel. Beriket med svart kaffe og eukalyptusekstrakt, rengjør den kroppen, håret og ansiktet skånsomt.

Varenr.: XOF-MUE-600-90-0021
Innhold: 200 ml
EAN: 2200293437202
Merke: Terra Naturi
Produkttyper: Herrepleie, Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Vegan
Duftnoter: Frisk
Lagringshinvisning: Kjølig og tørt oppbevart.
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Coco Glucoside, Sodium Chloride, Citric Acid, Glyceryl Oleate, Sodium Benzoate, Glycerin, Parfum, Sodium Cocoyl Alaninate, Potassium Sorbate, Linalool, Sodium Phytate, Limonene, Coffea Arabica Seed Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Extract, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: dreibio GmbH, Waldenserstraße 2-4, 10551, Berlin, Tyskland, www.dreibio.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Terra Naturi MEN Active Wild 3IN1 Duschgel

1 anmeldelser på andre språk

4,0 av 5 stjerner
5 stjerner
0 (0%)
4 stjerner
2 (100%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

2 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder