Terra Naturi MEN HYDRO POWER 24h Fuktighetskrem, 50 ml

Lett, raskt absorberende pleie for hele dagen

kr 49 kr 55 -11%

(kr 980 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 50 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper - også tørr hud
  • Oppfriskende & fuktighetsgivende
  • Glattende egenskaper

Kjøpes ofte sammen med Terra Naturi INTENSIVE CARE Håndkrem, 75 ml

Terra Naturi MEN HYDRO POWER 24h Fuktighetskrem, 50 ml kr 49 (kr 980 / l)
Terra Naturi INTENSIVE CARE Håndkrem, 75 ml kr 14 (kr 187 / l)
Totalpris: kr 63
Beskrivelse

HYDRO POWER fuktighetskrem er en lett, raskt absorberende og ikke-fet herrepleie. Formelen med Aloe Vera, utvalgte økologiske oljer samt hyaluronsyre frisker opp huden og tilfører den fuktighet. Slik beskyttes huden mot uttørking og får mykhet.

Bruksanvisning: Påføres daglig morgen og kveld på renset ansikt.

Varenr.: XOF-MUE-490508
Innhold: 50 ml
EAN: 2200307748348
Merke: Terra Naturi
Konsistens/administrasjonsform: krem
Produkttyper: Ansiktskremer, Herrepleie
Hudtype: For alle hudtyper, Tørr hud
Egenskaper: Vegan
Sertifikater: NaTrue
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Karton, Tube
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Glycerin, Coco Glycerides, Alcohol[1], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Coco Caprylate/Caprate, Glyceryl Stearat Citrat, Cetearylalcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Sodium Hyaluronate, Tocopherol (Vitamin E), Sodium Levulinate, Xanthan Gum, Parfum[2], Levulinic Acid, Sodium Anisate, Limonene[2], Linalool[2], Citral[2]

  1. ingredienser fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fra naturlige eteriske oljer
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Femia Cosmetic Vertriebsgesellschaft mbH, Gut Weide 1, 52078, Aachen, Tyskland, www.femia.de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Terra Naturi MEN HYDRO POWER 24h Fuktighetskrem

1 anmeldelser på andre språk

3,0 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (50%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
1 (50%)

2 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.