Terra Naturi INTENSIVE CARE Håndkrem, 75 ml

Slutt på tørre, sprukne hender

kr 14 kr 16 -13%

(kr 187 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 75 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For veldig tørr hud
  • Med økologisk sheasmør
  • Fuktighetsgivende & pleiende

Kjøpes ofte sammen med Terra Naturi SMOOTH Kremolje-Lotion, 200 ml

Terra Naturi INTENSIVE CARE Håndkrem, 75 ml kr 14 (kr 187 / l)
Terra Naturi SMOOTH Kremolje-Lotion, 200 ml kr 33 (kr 165 / l)
Totalpris: kr 47
Beskrivelse

Denne intensivt pleiende håndkremen er et ekte velværeprogram for tørre, sprukne hender!
Den rike formelen i denne håndkremen inneholder ingredienser av høy kvalitet som økologisk sheasmør og økologisk ringblomstekstrakt. Dette paret jobber sammen for å tilføre selv svært belastede hender fuktighet, pleie og beskytte dem mot uttørking.

Varenr.: XOF-MUE-482286
Innhold: 75 ml
EAN: 2200307167590
Merke: Terra Naturi
Terra Naturi: INTENSIVE CARE
Konsistens/administrasjonsform: krem
Produkttyper: Håndpleie
Hudtype: Tørr hud
Egenskaper: Unisex, Vegan
Sertifikater: NaTrue
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Tube
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Glycerin Soja Oil[1], Cetearylalcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Glyceryl Stearat Citrat, Xanthan Gum, Calendula Officinalis Flower Extract[1], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Tocopherol (Vitamin E), Glyceryl Caprylate, Alcohol, Parfum, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Terpineol[2], Citronellol[2], Linalool[2], Geraniol[2], Linalyl Acetate[2], Vanillin[2], Limonene[2]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fra naturlige eteriske oljer
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: pharma-aktiva GmbH, Eisenbahnstr.49, 66424, Homburg, Tyskland, www.pharma-aktiva.de/#

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Terra Naturi INTENSIVE CARE Håndkrem

3 anmeldelser på andre språk

4,1 av 5 stjerner
5 stjerner
2 (28%)
4 stjerner
4 (57%)
3 stjerner
1 (14%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

7 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 3 anmeldelser på et andre språk.