Terra Naturi GENTLE TOUCH Hånd- og Neglebalsam, 75 ml

Pleier ru & utsatte hender

kr 14 kr 16 -13%

(kr 187 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 75 ml

På lager fra og med 12. oktober

Hvorfor tar det lengre tid?

Hvorfor tar det lengre tid? Denne varen er ikke på lager for øyeblikket, men den kommer snart. Du kan bestille nå. Vi sender deg varen med én gang vi får den på lager. Lukk meldingen

Leveres før onsdag, 21. oktober

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For tørr hud
  • Gir fuktighet
  • Med økologisk sandtorn & -babassu

Kjøpes ofte sammen med Terra Naturi INTENSIVE CARE Håndkrem, 75 ml

Terra Naturi GENTLE TOUCH Hånd- og Neglebalsam, 75 ml kr 14 (kr 187 / l)
Terra Naturi INTENSIVE CARE Håndkrem, 75 ml kr 14 (kr 187 / l)
Totalpris: kr 28
Beskrivelse

Med denne hånd- og neglebalsamen blir ru og utsatte hender og tørr hud optimalt pleiet. Høykvalitets ingredienser, som økologisk sandtorn-ekstrakt og økologisk babassu-smør, tilfører huden intensiv fuktighet og gir en smidig hudfølelse.

Varenr.: XOF-MUE-482291
Innhold: 75 ml
EAN: 2200309419840
Merke: Terra Naturi
Konsistens/administrasjonsform: krem
Produkttyper: Håndpleie
Hudtype: Tørr hud
Egenskaper: Vegan
Sertifikater: NaTrue
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og mørkt oppbevart.
Emballasjetype: Tube
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Glycerin Soja Oil[1], Cetearylalcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Glyceryl Stearat Citrat, Orbignya Oleifera Seed Oil[1], Hippophae Rhamnoides (Sanddorn) Fruit Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[1], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Tocopherol (Vitamin E), Xanthan Gum, Glyceryl Caprylate, Parfum, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Limonene[2], Citrus Aurantium Peel Oil[2], Linalool[2], Cedrus Atlantica Oil/Extract[2], Pinene[2], Linalyl Acetate[2], Terpineol[2], Pelargonium Graveolons (Geranium) Flower Oil[2], Citral[2], Citronellol[2], Geraniol[2], Beta-Caryophyllene[2]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fra naturlige eteriske oljer
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: pharma-aktiva GmbH, Eisenbahnstr.49, 66424, Homburg, Tyskland, www.pharma-aktiva.de/#

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Terra Naturi GENTLE TOUCH Hånd- og Neglebalsam

1 anmeldelser på andre språk

4,0 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (33%)
4 stjerner
1 (33%)
3 stjerner
1 (33%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

3 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.