Terra Naturi INTENSIVE CARE Fotbalsam, 75 ml

Intensivt pleiende fotkrem for slitne føtter

kr 28 kr 32 -13%

(kr 373 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 75 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For tørr hud
  • Med økologisk sheasmør
  • Frisk sitrusduft

Kjøpes ofte sammen med Terra Naturi INTENSIVE CARE Håndkrem, 75 ml

Terra Naturi INTENSIVE CARE Fotbalsam, 75 ml kr 28 (kr 373 / l)
Terra Naturi INTENSIVE CARE Håndkrem, 75 ml kr 14 (kr 187 / l)
Totalpris: kr 42
Beskrivelse

INTENSIVE CARE Fotbalsam fra Terra Naturi pleier tørre, slitne føtter spesielt intenst og gir raskt en myk hudfølelse. Den veganske formuleringen er beriket med økologisk sheasmør og økologisk olivenolje, som tilfører huden verdifull fuktighet effektivt. Den milde sitrusduften i fotbalsamet gir dessuten en ekstra følelse av friskhet.

Varenr.: XOF-MUE-6307500
Innhold: 75 ml
EAN: 4250302904650
Merke: Terra Naturi
Terra Naturi: INTENSIVE CARE
Produkttyper: Fotpleie
Hudtype: Tørr hud
Egenskaper: Unisex, Vegan
Sertifikater: NaTrue
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Alcohol[1], Glycerin Soja Oil[1], Cetearylalcohol, Glycerin, Glyceryl Stearat Citrat, Distarch Phosphate, Linoleic Acid, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Cetyl Alcohol, Theobroma Cacao Seed Butter[1], Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Rhus Verniciflua Peel Wax, Hectorite, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Xanthan Gum, Tocopherol (Vitamin E), Oleic Acid, Disodium Cocoyl Glutamate, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil[1], Sodium Lactate, Lactic Acid, Palmitic Acid, Stearic Acid, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Sodium Cocoyl Glutamat, Linolenic Acid, Parfum[2], Citrus Aurantium Peel Oil[2], Limonene[2], Pinene[2], Vanillin[2], Linalool[2], Citral[2], Alpha-Terpinene[2], Terpinolene[2], Terpineol[2]

  1. ingredienser fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fra naturlige eteriske oljer
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: LOGOCOS Naturkosmetik GmbH & Co. KG, Zur Kräuterwiese 2, 31020, Salzhemmendorf, Tyskland, www.logocos.de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Terra Naturi INTENSIVE CARE Fotbalsam

1 anmeldelser på andre språk

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
2 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

2 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.