Terra Naturi COLD CREAM Ansiktskrem, 50 ml

Intensivt pleiende ansiktskrem for vinteren

kr 32 kr 36 -11%

(kr 640 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 50 ml

2 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For tørr og sensitiv hud
  • Med oljer & bivoks
  • Ideell for den kalde årstiden

Kjøpes ofte sammen med Terra Naturi WILDROSE Dagkrem, 50 ml

Terra Naturi COLD CREAM Ansiktskrem, 50 ml kr 32 (kr 640 / l)
Terra Naturi WILDROSE Dagkrem, 50 ml kr 20 (kr 400 / l)
Totalpris: kr 52
Beskrivelse

Terra Naturi COLD CREAM Ansiktskrem må absolutt ikke mangle på baderomshyllen din i den kalde årstiden. Beriket med verdifulle oljer, sheasmør og bivoks er den spesielt utviklet for tørr og sensitiv hud. Kremen bevarer hudens fuktighet, tilfører tilstrekkelig lipider og bidrar til å styrke hudens naturlige beskyttelsesbarriere.

Varenr.: XOF-MUE-490514
Innhold: 50 ml
EAN: 2200307741554
Merke: Terra Naturi
Bruk ansiktspleie: 24-timers pleie
Produkttyper: Ansiktskremer
Hudtype: Sensitiv hud, Tørr hud
Egenskaper: Unisex
Sertifikater: NaTrue
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil[1], Glycerin, Alcohol[1], Macadamia Integrifolia Seed Oil, Cetearylalcohol, Hydrogenated Vegetable Glycerides, Coco Caprylate/Caprate, Potassium Cetyl Phosphate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cera Alba (Beeswax), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Tocopherol (Vitamin E), Sodium Levulinate, Hydrogenated Palm Glycerides, Bisabolol, Parfum[2], Sodium Anisate, Xanthan Gum, Levulinic Acid, Citronellol[2], Linalool[2], Citric Acid

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fra naturlige eteriske oljer
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Femia Cosmetic Vertriebsgesellschaft mbH, Gut Weide 1, 52078, Aachen, Tyskland, www.femia.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Terra Naturi COLD CREAM Ansiktskrem

1 anmeldelser på andre språk

4,0 av 5 stjerner
5 stjerner
0 (0%)
4 stjerner
1 (100%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

1 vurdering

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder