TEA Natura Mild sjampo, 250 ml

Skånsomme plantebaserte tensider og optimal hydrering

kr 70 kr 78 -10%

(kr 280 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 63 / stk.-19%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Ideell for alle hårtyper
  • For hyppig bruk
  • Renser skånsomt og beskytter
  • Unisex Unisex
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med TEA Natura Nærende sjampo, 250 ml

TEA Natura Mild sjampo, 250 ml kr 70 (kr 280 / l)
TEA Natura Nærende sjampo, 250 ml kr 70 (kr 280 / l)
Totalpris: kr 140
Beskrivelse

Den milde formelen gjør denne sjampoen til det ideelle produktet for hyppig bruk. Den inneholder Aloe Vera-juice og et sukkerkompleks av planteopprinnelse som gir intens og langvarig hydrering og bidrar til å holde håret glansfullt og velpleid. Calendula-ekstrakter tilbyr en beskyttende komponent for hodebunnen og kompletterer formelen.

Bruk: Skum opp en tilstrekkelig mengde sjampo i vått hår, masser forsiktig og skyll grundig ut.

Varenr.: TEAN-SHDT
Innhold: 250 ml
EAN: 8032697812590
Merke: TEA Natura
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Unisex, Vegan
PAO: 12 måneder
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Disodium Cocoamphodiacetate, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Sodium Lauryl Sulfoacetat, Caprylyl/Capryl Glucoside, Benzyl Alcohol, Limonene, Glycerin, Urea, Citrus Aurantium Peel Oil Expressed, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Citrus Bergamia Peel Oil, Sodium Dehydroacetate, Saccharide Isomerate, Linalool, Citrus Lemon Peel Oil, Lactic Acid, Linalyl Acetate, Pinene, Lavandula Oil/Extract, Pelargonium Graveolons (Geranium) Flower Oil, Pogostemon Cablin Oil, Carvone, Citronellal, Calendula Officinalis Flower Extract[1], Phytic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citricacid, Sodium Citrate

  1. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Teanatura SRL Società Benefit, via delle palombare 55A, 60127, Ancona AN, Italia, www.teanatura.com

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for TEA Natura Mild sjampo