TEA Natura Intim-vaskegelé med malve og tetreolje, 250 ml

Ekstra skånsom rengjøring for menn og kvinner

kr 70 kr 78 -10%

(kr 280 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Pleieegenskaper
  • pH-verdi: 4,3

Kjøpes ofte sammen med Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml

TEA Natura Intim-vaskegelé med malve og tetreolje, 250 ml kr 70 (kr 280 / l)
Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml kr 138 (kr 690 / l)
Totalpris: kr 208
Beskrivelse

Denne vaskegeléen gjør huden myk og pleier den. Den inneholder islandslav og eterisk tetreolje, rengjør svært skånsomt og kan ved regelmessig bruk bidra til å skape harmoni i det sensitive området. Passer både for menn og kvinner.

Varenr.: TEAN-INT
Innhold: 250 ml
Merke: TEA Natura
Bruk ansiktspleie: Tonende pleie
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Intimpleie
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Unisex, Vegan
Sertifikater: Vegan OK
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Lauryl Glucoside, Caprylyl/Capryl Glucoside, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Disodium Cocoamphodiacetate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Citric Acid, Sodium Benzoate, Ethylhexylglycerin, Sodium Dehydroacetate, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Malva Sylvestris Flower/Leaf Extract, Cetraria Islandica Extract, Alpha-Terpinene, Calendula Officinalis Flower Extract[1], Alpha-Terpineol, Alpha-Pinene, Terpinolene, Potassium Sorbate, Sodium Chloride

  1. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Teanatura SRL Società Benefit, via delle palombare 55A, 60127, Ancona AN, Italia, www.teanatura.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for TEA Natura Intim-vaskegelé med malve og tetreolje

490 anmeldelser på andre språk

4,6 av 5 stjerner
5 stjerner
608 (68%)
4 stjerner
201 (22%)
3 stjerner
49 (5%)
2 stjerner
20 (2%)
1 stjerne
10 (1%)

888 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 490 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder