TAOASIS Baldini håndkrem sitron, 75 ml

Pleie og friskhet med en krem

kr 48 kr 54 -11%

(kr 640 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 75 ml

2 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For normal hud
  • Veldig næringsrik
  • Fuktighetsgivende og beskyttende

Kjøpes ofte sammen med Dr. Scheller Beskyttende Calendula Håndbalsam, 75 ml

TAOASIS Baldini håndkrem sitron, 75 ml kr 48 (kr 640 / l)
Dr. Scheller Beskyttende Calendula Håndbalsam, 75 ml kr 29 (kr 387 / l)
Totalpris: kr 77
Beskrivelse

Duften av denne håndkremen vitaliserer sansene og gir hendene dine en vidunderlig frisk følelse. Kremen er perfekt for normal hud og gir intensiv pleie takket være verdifull jojobaolje. Denne er spesielt nærende og rik på Omega-9-fettsyre, som støtter hudens naturlige beskyttelsesbarriere. Samtidig gir kremen hendene dine langvarig fuktighet og etterlater en silkemyk hudfølelse. Den er den perfekte følgesvennen – enten i håndvesken, på arbeidsplassen eller hjemme.

Påføring: Påføres flere ganger daglig eller ved behov.

Varenr.: XDK-TAO-1121911
Innhold: 75 ml
EAN: 4025121121911
Merke: TAOASIS
ALKEMILLA: Alksoap
Konsistens/administrasjonsform: krem
Produkttyper: Håndpleie
Hudtype: Normal hud
Egenskaper: Unisex, Vegan
Duftnoter: Sitrusaktig
Sertifikater: NaTrue, Demeter
Emballasjetype: Tube
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Melissa Officinalis Flower Water[1], Alcohol Denat[1], Cetearylalcohol, Glyceryl Stearat Citrat, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Glycerin[2], Glyceryl Caprylate, Xanthan Gum, Tocopherol (Vitamin E), Lactic Acid, Parfum[2], Limonene[3], Citral[3], Linalool[3], Geraniol[3]

  1. fra Demeter/biodynamisk dyrking
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
  3. fra naturlige eteriske oljer
Produsentmerknad
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for TAOASIS Baldini håndkrem sitron

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

1 vurdering

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder