TAOASIS Baldini Håndkrem Lavendel, 75 ml

Nyt intensiv pleie og en herlig aroma

kr 48 kr 54 -11%

(kr 640 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 75 ml

2 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For tørr hud
  • Rik & fuktighetsgivende
  • For styrke & smidighet

Kjøpes ofte sammen med TAOASIS Baldini Håndkrem Rose, 75 ml

TAOASIS Baldini Håndkrem Lavendel, 75 ml kr 48 (kr 640 / l)
TAOASIS Baldini Håndkrem Rose, 75 ml kr 48 (kr 640 / l)
Totalpris: kr 96
Beskrivelse

La deg ikke bare inspirere av den intensivt pleiende effekten av denne håndkremen, men også av dens herlige lavendelduft. Den fyldige, fuktighetsgivende formelen er ideell for tørre hudtyper og hindrer også huden i å tørke ut over tid. Beriket med sheasmør og verdifulle oljer styrkes også hudens beskyttelsesbarriere, slik at du får en fløyelsmyk følelse. Lene deg tilbake, gi hendene dine den pleien de fortjener og belønn sansene dine med den sarte, blomsteraktige duften.

Bruk: Smør inn hendene flere ganger daglig eller etter behov.

Varenr.: XDK-TAO-1121935
Innhold: 75 ml
EAN: 4025121121935
Merke: TAOASIS
Konsistens/administrasjonsform: krem
Produkttyper: Håndpleie
Hudtype: Tørr hud
Egenskaper: Unisex, Vegan
Duftnoter: Blomsteraktig, Urteaktig / aromatisk, Lavendel
Sertifikater: NaTrue, Demeter
Emballasjetype: Tube
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Lavanda Angustifolia Flower Water[1], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Alcohol Denat[1], Cetearylalcohol, Glyceryl Stearat Citrat, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Glycerin[2], Glyceryl Caprylate, Xanthan Gum, Tocopherol (Vitamin E), Lactic Acid, Parfum[2], Linalool[3], Geraniol[3], Limonene[3], Citral[3], Farnesol[3]

  1. fra Demeter/biodynamisk dyrking
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
  3. fra naturlige eteriske oljer
Produsentmerknad
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for TAOASIS Baldini Håndkrem Lavendel

1 anmeldelser på andre språk

4,5 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (50%)
4 stjerner
1 (50%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

2 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder