TAOASIS Baldini Håndkrem Rose, 75 ml

Den ekstra kjærligheten til huden din

kr 48 kr 54 -11%

(kr 640 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 75 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For sensitiv hud
  • Intensiv pleie og hydrering
  • Med fin duft av rose

Kjøpes ofte sammen med TAOASIS Baldini Håndkrem Lavendel, 75 ml

TAOASIS Baldini Håndkrem Rose, 75 ml kr 48 (kr 640 / l)
TAOASIS Baldini Håndkrem Lavendel, 75 ml kr 48 (kr 640 / l)
Totalpris: kr 96
Beskrivelse

Med sin vidunderlige, sarte duft av nyåpnede roser, skjemmer håndkremen ikke bare bort sansene dine, men sørger også for intensiv pleie av hendene dine – på en skånsom og naturlig måte. Spesielt formulert for sensitiv hud, kombinerer kremen verdifull jojobaolje med delikat roseolje for å gi huden din luksuriøs pleie og intensiv fukt. Jojobaolje er spesielt rik på Omega-9-fettsyre og etterlater en fin, smidig følelse. Hendene dine vil umiddelbart føles supermyke og velpleide – perfekt når huden trenger litt ekstra omsorg eller når du bare ønsker å ta en liten pause i hverdagen.

Bruk: Smør hendene inn flere ganger daglig eller ved behov.

Varenr.: XDK-TAO-1121928
Innhold: 75 ml
EAN: 4025121121928
Merke: TAOASIS
Konsistens/administrasjonsform: krem
Produkttyper: Håndpleie
Hudtype: Sensitiv hud
Egenskaper: Unisex, Vegan
Duftnoter: Rose
Sertifikater: NaTrue, Demeter
Emballasjetype: Tube
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Rosa Damascena Flower Water[1], Alcohol Denat[1], Cetearylalcohol, Glyceryl Stearat Citrat, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Glycerin[2], Glyceryl Caprylate, Xanthan Gum, Tocopherol (Vitamin E), Lactic Acid, Parfum[2], Limonene[3], Linalool[3], Geraniol[3], Citral[3], Farnesol[3]

  1. fra Demeter/biodynamisk dyrking
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
  3. fra naturlige eteriske oljer
Produsentmerknad
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for TAOASIS Baldini Håndkrem Rose