STYX Aloe Vera dusjgel, 200 ml

For skånsom rensing av huden

kr 98 kr 109 -10%

(kr 490 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager fra og med 12. oktober

Hvorfor tar det lengre tid?

Hvorfor tar det lengre tid? Denne varen er ikke på lager for øyeblikket, men den kommer snart. Du kan bestille nå. Vi sender deg varen med én gang vi får den på lager. Lukk meldingen

Leveres før onsdag, 21. oktober

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Ideell for tørr og sensitiv hud
  • Intensivt fuktighetsgivende
  • Behagelig mild duft

Kjøpes ofte sammen med URTEKRAM Duftfri sjampo for sensitiv hodebunn, 250 ml

STYX Aloe Vera dusjgel, 200 ml kr 98 (kr 490 / l)
URTEKRAM Duftfri sjampo for sensitiv hodebunn, 250 ml kr 80 (kr 320 / l)
Totalpris: kr 178
Beskrivelse

Aloe veraen i dusjgelen tilfører huden intens fuktighet og er derfor spesielt godt egnet for rensing av sensitiv og tørr hud.

Varenr.: STX-18564
Innhold: 200 ml
EAN: 9004432185640
Merke: STYX
Produkttyper: Kroppsrens
Hudtype: Sensitiv hud, Tørr hud
Egenskaper: Unisex, Vegan
Sertifikater: ECOCERT - Cosmos Natural
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Coco Glucoside, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Maris Sal, Glycerin, Glyceryl Oleate, Calendula Officinalis Flower Extract[1], Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract[1], Citricacid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum[2], Linalool, Citronellal

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. naturlig duftsammensetning
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: STYX Naturcosmetic GmbH, Am Kräutergarten 6, 3200, Ober-Grafendorf, Austerrike, office@styx.at

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for STYX Aloe Vera dusjgel

1 anmeldelser på andre språk

4,9 av 5 stjerner
5 stjerner
6 (85%)
4 stjerner
1 (14%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

7 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder