SCHAU AUF Di Dusjbad "For mannen", 200 ml

Den perfekte starten på dagen

kr 149 kr 166 -10%

(kr 745 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Pleier og beskytter
  • Frisk duft

Kjøpes ofte sammen med MÁDARA Organic Skincare GROW Volume Shampoo, 250 ml

SCHAU AUF Di Dusjbad "For mannen", 200 ml kr 149 (kr 745 / l)
MÁDARA Organic Skincare GROW Volume Shampoo, 250 ml kr 226 (kr 904 / l)
Totalpris: kr 375
Beskrivelse

Med dette dusjbadsproduktet er en behagelig start på dagen sikret. Beskyttende mandelolje og ringblomst pleier huden allerede under innsåpningen.

Varenr.: SAD-324
Innhold: 200 ml
EAN: 9120078280324
Merke: SCHAU AUF Di
Produkttyper: Herrepleie, Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Vegan
Sertifikater: Austria Bio Garantie
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Rosa Damascena Flower Water, Lauryl Glucoside, Calendula Officinalis Flower Extract, Glycerin, Cedrus Deodara (Cedarwood) Wood Oil, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Xanthan Gum, Parfum, Citricacid, Lavandula Angustifolia Oil, Pinus Sylvestris (Pine) Leaf Oil, Pogostemon Cablin Leaf Oil, Cymbopogon Flexuosus (Lemongras) Oil, Linalool, Geraniol, Citronellal, Limonene

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Friedl & Robl Manufaktur GmbH, Oberhof 25, 3910, Zwettl, Austerrike, office@schauaufdi.net

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for SCHAU AUF Di Dusjbad "For mannen"

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

1 vurdering