La Saponaria Shampoo med olivenolje, 200 ml

Skånsomt rengjørende olivenolje-shampoo

kr 80 kr 89 -10%

(kr 400 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 72 / stk.-19%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Renser spesielt skånsomt
  • Pleier mildt
  • Uten irriterende substanser
  • Vegansk

Kjøpes ofte sammen med Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml

La Saponaria Shampoo med olivenolje, 200 ml kr 80 (kr 400 / l)
Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml kr 138 (kr 690 / l)
Totalpris: kr 218
Beskrivelse

Enkelt og skånsomt - ideelt for hele familien og selv ved irritert eller sensitiv hodebunn! Denne håndlagde shampooen består av rene naturlige ingredienser, uten noen duftstoffer og renser mildt hår og hodebunn. Ved behov kan produktet tilsettes en eterisk olje (til 1%).

Aktive ingredienser:

  • ekstra jomfru olivenolje
  • Moringaekstrakt
  • Aloe Vera-gel
Varenr.: LAS-DE003M200
Innhold: 200 ml
EAN: 8054615470118
Merke: La Saponaria
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Følsom hodebunn, For alle hårtyper
Egenskaper: Unisex, Uparfymert, Vegan
Sertifikater: ccpb
Emballasjetype: Flaske
For hvem?: Barn
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Coco Glucoside, Sodium Coco­ Sulfate, Linum Usitatissimum Seed Extract[1], Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Moringa Pterygosperma Seed Extract, Glyceryl Oleate, Saccharide Isomerate, Sodium Lauroyl Glutamate, Glycerin, Citricacid, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate, Sodium Phytate, Maltodextrin, Sodium Citrate, Sodium Chloride

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: La Saponaria Srl Società Benefit, Via dei Trasporti 3-5, 61122, Pesaro (PU), Italia, www.lasaponaria.it

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for La Saponaria Shampoo med olivenolje

113 anmeldelser på andre språk

4,3 av 5 stjerner
5 stjerner
126 (56%)
4 stjerner
55 (24%)
3 stjerner
25 (11%)
2 stjerner
12 (5%)
1 stjerne
7 (3%)

225 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 113 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder