PRIMAVERA Lebensfreude Dusjbalsam, 200 ml

Skånsomt rensende dusjbalsam

kr 99 kr 110 -10%

(kr 495 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Med eteriske oljer
  • Duftnoter av lime og ingefær
  • Hudvennlig, pH-hudnøytral pleie
  • Unisex Unisex

Kjøpes ofte sammen med URTEKRAM Duftfri sjampo for sensitiv hodebunn, 500 ml

PRIMAVERA Lebensfreude Dusjbalsam, 200 ml kr 99 (kr 495 / l)
URTEKRAM Duftfri sjampo for sensitiv hodebunn, 500 ml kr 125 (kr 250 / l)
Totalpris: kr 224
Beskrivelse

Denne kremete dusjbalsamen fra PRIMAVERA rengjør huden din spesielt skånsomt og etterlater den silkemyk. Den vitaliserende duftkomposisjonen av naturrene eteriske oljer som lime, ingefær og grapefrukt sprer seg raskt i baderommet ditt. I tillegg er den milde formuleringen pH-hudnøytral og kjennetegnes av god hudvennlighet.

Varenr.: PRIM-26631
Innhold: 200 ml
EAN: 4086900266315
Merke: PRIMAVERA
Produkttyper: Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Unisex
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Coco Glucoside, Decyl Glucoside, Pentylene Glycol, Parfum[2], Citrus Aurantifolia (Lime) Peel Oil, Zinziber Officinalis Root Oil[1], Citrus Lemon Peel Oil[1], Citrus Aurantium Peel Oil[1], Citrus Bergamia Fruit Oil[1], Lavandula Oil/Extract[1], Lemongrass Oil[1], Lactic Acid, Xanthan Gum, Cyamopsis Tetragonoloba (Guar) Gum, Sodium Stearoyl Glutamate, Levulinic Acid, Glycerin, Sodium Levulinate, Carrageenan, Limonene[2], Citral[2], Linalool[2], Geraniol[2], Linalyl Acetate[2], Pinene[2], Camphor[2], Terpinolene[2], Terpineol[2], Geranyl Acetate[2]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. naturlig bestanddel av eteriske oljer
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: PRIMAVERA LIFE GMBH, Naturparadies 1, 87466 , Oy-Mittelberg, Tyskland, info@primaveralife.com, www.primaveralife.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for PRIMAVERA Lebensfreude Dusjbalsam

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder