PRIMAVERA Waldspaziergang dusjpeeling, 200 ml

Forfiner hudens utseende

kr 149 kr 166 -10%

(kr 745 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

7 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Skånsom bruk
  • Urteaktig aroma

Kjøpes ofte sammen med PRIMAVERA Skogstur Dusjbalsam, 200 ml

PRIMAVERA Waldspaziergang dusjpeeling, 200 ml kr 149 (kr 745 / l)
PRIMAVERA Skogstur Dusjbalsam, 200 ml kr 99 (kr 495 / l)
Totalpris: kr 248
Beskrivelse

Den vitaliserende dusjpeelingen fjerner døde hudceller skånsomt ved hjelp av naturlige jojobavoksperler, fint malte olivenkjerner og delikate sukkerkrystaller. Den herlige milde sammensetningen med økologisk trollhasselvann samt økologisk rosmarinekstrakt støtter hudens revitalisering og gir den en behagelig glatt følelse. En kraftfull, klar duft gir en forfriskende følelse.

Bruk: Masser inn i fuktig hud og skyll grundig av.

Varenr.: PRIM-26960
Innhold: 200 ml
EAN: 4086900269606
Merke: PRIMAVERA
PRIMAVERAs produktlinjer: Skogstur
Peelingtype: Mekanisk peeling
Produkttyper: Kroppsskrubb
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Vegan
Duftnoter: Frisk, Treaktig, Barretrær-duft
Sertifikater: Leaping Bunny, NaTrue
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Water[1], Coco Glucoside, Decyl Glucoside, Hydrogenated Jojoba Oil, Glycerin, Pentylene Glycol, Betaine, Prunus Armeiaca (Apricot) Seed Powder, Parfum[1], Alcohol[1], Citrus Aurantium Peel Oil[1], Citrus Lemon Peel Oil[1], Lavandula Oil/Extract[1], Cedrus Atlantica Oil/Extract[1], Citrus Bergamia Fruit Oil[1], Mentha Piperita Oil[1], Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[1], Xanthan Gum, Carrageenan, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Lactic Acid, Limonene[2], Linalool[2], Pinene[2], Linalyl Acetate[2], Camphor[2], Citronellol[2], Beta-Caryophyllene[2], Menthol[2], Geraniol[2], CI 75810

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. naturlig bestanddel av eteriske oljer
Passende produkter
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: PRIMAVERA LIFE GMBH, Naturparadies 1, 87466 , Oy-Mittelberg, Tyskland, info@primaveralife.com, www.primaveralife.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for PRIMAVERA Waldspaziergang dusjpeeling

2 anmeldelser på andre språk

4,7 av 5 stjerner
5 stjerner
2 (66%)
4 stjerner
1 (33%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

3 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 2 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder