Phitofilos Fargeblanding Sjokoladebrun, 100 g

Lysebrune toner med henna, indigo og nøtt

kr 97 kr 108 -10%

(kr 970 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 100 g

På lager fra og med 22. oktober

Hvorfor tar det lengre tid?

Hvorfor tar det lengre tid? Denne varen er ikke på lager for øyeblikket, men den kommer snart. Du kan bestille nå. Vi sender deg varen med én gang vi får den på lager. Lukk meldingen

Leveres før tirsdag, 03. november

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 88 / stk.-19%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For mørkeblondt og lysebrunt hår
  • Ideell til å dekke grått hår
  • Varme nyanser

Kjøpes ofte sammen med Phitofilos Fargeblanding Nøttebrun, 100 g

Phitofilos Fargeblanding Sjokoladebrun, 100 g kr 97 (kr 970 / kg)
Phitofilos Fargeblanding Nøttebrun, 100 g kr 97 (kr 970 / kg)
Totalpris: kr 194
Beskrivelse

Med denne fargeblandingen kan du gi mørkeblondt og lysebrunt hår sjokoladebrune toner (60-90 minutter). På blondt hår sørger den for varme, lysebrune nyanser (45-90 minutter). På brunt hår gir den dybde til refleksjonene (40-90 minutter), mens blandingen gir varmt, mørkeblondt hår varierte nyanser avhengig av hårets tilstand og virketiden (60-90 minutter).

Bruk:

  • Bland ønsket mengde pulver med varmt vann til en ikke for tykk pasta.
  • Fordel blandingen sjenerøst i rent, håndkletørt hår.
  • Dekk håret med plastfolie og la virke i 40-90 minutter, avhengig av ønsket resultat.
  • Skyll håret grundig uten sjampo etter virketiden; det anbefales å bruke Co-Wash Shikakai & Lavender i stedet.
  • Tørk håret som vanlig etterpå.
Varenr.: PHIT-ERB214
Innhold: 100 g
EAN: 8052204372683
Merke: Phitofilos
Fargetoner: Brun, Lys brun
Produkttyper: Hårfarger
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Vegan
Sertifikater: Vegan OK
PAO: 12 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig og tørt oppbevart.
Bestanddeler (INCI)

Indigofera Tinctoria (Indigo) Leaf Powder, Lawsonia Inermis (Henna) Leaf Powder, Juglans Regia (Walnut) Shell Powder, Cyperus Scariosus Root Powder

Merknader om plantehårfarger og -pulver
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Phitofilos srl, via delle Antille 29/a, 00071, Pomezia (RM), Italia, info@phitofilos.it

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Phitofilos Fargeblanding Sjokoladebrun

1 anmeldelser på andre språk

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
2 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

2 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.