Omum Ma Bulle Douceur Fortifying & Moisturising Shampoo, 200 ml

Sikker og skånsom hårvask under graviditeten

kr 93 kr 110 -15%

(kr 465 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 90 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hårtyper
  • Styrkende & fuktighetsgivende
  • Sulfatfri & skånsom mot huden
  • &så for barn fra 3 år

Kjøpes ofte sammen med Omum Mon Baume Douceur Reinforcement & Moisture Conditioner, 150 ml

Omum Ma Bulle Douceur Fortifying & Moisturising Shampoo, 200 ml kr 93 (kr 465 / l)
Omum Mon Baume Douceur Reinforcement & Moisture Conditioner, 150 ml kr 102 (kr 680 / l)
Totalpris: kr 195
Beskrivelse

Ma Bulle Douceur Fortifying & Moisturising Shampoo renser håret ekstra skånsomt og tilfører hårfibrene fuktighet. Ekstrakter av rødalger har styrkende egenskaper og gir sjampoen en silkemyk tekstur. Samtidig gir aloe vera og glyserin en ekstra dose fuktighet. Den sulfatfrie formuleringen er spesielt skånsom mot hodebunnen og trygg å bruke under graviditet samt for barn fra 3 år.

Bruk:

  • Skum opp en tilstrekkelig mengde sjampo i vått hår og skyll deretter grundig.
  • En andre vask anbefales for å få fullt utbytte av de styrkende og fuktighetsgivende egenskapene.
Varenr.: OMU-BUL200
Innhold: 200 ml
EAN: 3760214630802
Merke: Omum
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Uten eteriske oljer, Trygg under graviditet, Trygg under amming, Sulfatfri, Vegan
Duftnoter: Fruktig
Sertifikater: Cosmébio - Cosmos Organic
PAO: 6 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Tube
For hvem?: Barn
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Decyl Glucoside, Glycerin[2], Coco-Betaine, Sodium Cocoyl Glutamat, Xanthan Gum, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Citric Acid, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Chondrus Crispus (Carrageenan) Powder, Aloe Barbadensis Leaf Powder[1], Parfum

  1. fra økologisk dyrking
  2. fremstilt av økologiske råvarer
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: NAADAM NATURE, 32 avenue de Canteranne, 33600, Pessac, Frankrike, www.omum.fr

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Omum Ma Bulle Douceur Fortifying & Moisturising Shampoo

3,0 av 5 stjerner
5 stjerner
0 (0%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
2 (100%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

2 vurderinger