Omum L'Intime Soothing & Moisturising Intimate Cleansing Care, 150 ml

Renser intimområdet skånsomt med prebiotika og tranebærvann.

kr 139 kr 155 -10%

(kr 927 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 150 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For kvinner og jenter fra 3 år og oppover
  • Ideell også etter fødsel
  • pH-verdi: 5
  • Opprettholder hudbalansen

Kjøpes ofte sammen med Omum Ma Bulle Douceur Fortifying & Moisturising Shampoo, 200 ml

Omum L'Intime Soothing & Moisturising Intimate Cleansing Care, 150 ml kr 139 (kr 927 / l)
Omum Ma Bulle Douceur Fortifying & Moisturising Shampoo, 200 ml kr 99 (kr 495 / l)
Totalpris: kr 238
Beskrivelse

Denne hudvennlige og såpefrie intimvaskgelen rengjør skånsomt og pleier den sensitive huden i intimområdet. Den egner seg spesielt godt for gravide og nybakte mødre. Tranebærvann, aloe vera og økologisk glyserin tilfører fuktighet og gjør huden myk og smidig. Hudbalansen i intimområdet opprettholdes, noe som bidrar til å forebygge irritasjon, kløe og ubehagelig lukt. I tillegg gir L'Intime Soothing & Moisturising Intimate Cleansing Care en umiddelbar friskhetsfølelse!

Bruk:

  • Egnet for daglig intimhygiene.
  • Skum opp en liten mengde gel med vann, påfør og skyll grundig av.
  • Kun til utvortes bruk.

Tips: For en helhetlig skjønnhetsrutine anbefales det å kombinere med L'Intime Dietary Supplement.

Varenr.: OMU-INT150
Innhold: 150 ml
EAN: 3760214630161
Merke: Omum
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Intimpleie
Hudtype: For alle hudtyper, Ung hud
Egenskaper: Uten eteriske oljer, Trygg under graviditet, Trygg under amming, Sulfatfri, Vegan
Duftnoter: Blomsteraktig
Sertifikater: Cosmébio - Cosmos Organic
PAO: 6 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Glycerin[2], Coco Glucoside, Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Water[1], Xanthan Gum, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Glyceryl Oleate, Alpha Glucan Oligosaccharide, Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Tocopherol (Vitamin E), Lecithin, Citricacid, Phytic Acid, Parfum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

  1. fra økologisk dyrking
  2. fremstilt av økologiske råvarer
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: NAADAM NATURE, 32 avenue de Canteranne, 33600, Pessac, Frankrike, www.omum.fr

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Omum L'Intime Soothing & Moisturising Intimate Cleansing Care

19 anmeldelser på andre språk

4,1 av 5 stjerner
5 stjerner
14 (36%)
4 stjerner
19 (50%)
3 stjerner
2 (5%)
2 stjerner
2 (5%)
1 stjerne
1 (2%)

38 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 19 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder