Officina Naturae Ultra Gentle Conditioner, 250 ml

Forbedrer kammeevnen og beskytter håret

kr 115 kr 128 -10%

(kr 460 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For sensitiv hodebunn
  • Forbedrer kammeevnen
  • Uparfymert
  • Dermatologisk testet
  • ICEA ICEA
  • Nikkeltestet Nikkeltestet
  • Unisex Unisex
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med Officina Naturae Ultra Gentle Shampoo, 250 ml

Officina Naturae Ultra Gentle Conditioner, 250 ml kr 115 (kr 460 / l)
Officina Naturae Ultra Gentle Shampoo, 250 ml kr 125 (kr 500 / l)
Totalpris: kr 240
Beskrivelse

Med denne spesielt milde balsamen kan alle hårtyper, spesielt de med sensitiv hodebunn, skånsomt pleies. Produktet forbedrer kammeevnen og etterlater håret mykt uten å tynge det ned.

  • uten duftstoffer
  • innovativ formulering for å redusere risikoen for allergi
  • fri for silikoner og parabener
Varenr.: XBO-ONA-ONBLSULTRA
Innhold: 250 ml
EAN: 8033148532159
Merke: Officina Naturae
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Hårpleie
Hårtype: Følsom hodebunn
Egenskaper: Nikkeltestet, Sulfatfri, Unisex, Uparfymert, Vegan
Sertifikater: ICEA
PAO: 12 måneder
Emballasjetype: Flaske, Karton
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Behenamidopropyl Dimethylamine, Myristyl Alcohol, Cetearylalcohol, Glycerin, Tocopherylacetat, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Lactic Acid, Xanthan Gum, Sodium Dehydroacetate, Benzyl Alcohol

Om Ultra Gentle-serien
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Officina Naturae di Carlini Silvia e Urbinati Pierluca srl, via Del Capriolo 3, 47923, Rimini, Italia, www.officinanaturae.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Officina Naturae Ultra Gentle Conditioner

25 anmeldelser på andre språk

4,5 av 5 stjerner
5 stjerner
27 (61%)
4 stjerner
12 (27%)
3 stjerner
5 (11%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

44 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 25 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder