Eau Thermale JONZAC Høytoleransedusjgelé uten duftstoffer, 500 ml

Duftfri rengjøring for store og små

kr 121 kr 135 -10%

(kr 242 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 500 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper - spesielt sensitiv
  • Særlig mild og skånsom mot huden
  • Uten sulfater

Kjøpes ofte sammen med Eau Thermale JONZAC Høy Toleranse Ultra-Rik Dusjgel, 500 ml

Eau Thermale JONZAC Høytoleransedusjgelé uten duftstoffer, 500 ml kr 121 (kr 242 / l)
Eau Thermale JONZAC Høy Toleranse Ultra-Rik Dusjgel, 500 ml kr 121 (kr 242 / l)
Totalpris: kr 242
Beskrivelse

Denne dusjgelen er spesielt mild og skånsom mot huden. Formuleringen inneholder verken sulfater eller duftstoffer, og den er egnet for hele familien. Den pleier huden allerede under rengjøringen og motvirker stramhetsfølelse. Siden den er så skånsom, kan den også brukes til intimhygiene.

Bruk: Skum opp en liten mengde på våt hud og skyll deretter av.

PAO: 6 måneder

Varenr.: GLN-5002277
Innhold: 500 ml
EAN: 3517360024432
Merke: Eau Thermale JONZAC
Produkttyper: Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper, Sensitiv hud
Egenskaper: Sulfatfri, Unisex, Uparfymert, Vegan
Duftnoter: Duftnøytral
Sertifikater: Cosmébio, ECOCERT
Advarselsmerknad: Unngå øyekontakt, skyll ved behov grundig med vann.
Emballasjetype: Pumpeflaske
For hvem?: Barn
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Anthemis Nobilis Flower Water[1], Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Glycerin, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Sodium Levulinate, Lactic Acid, Citricacid, Bisabolol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Tocopherol (Vitamin E)

  1. fra økologisk dyrking
Om RÉactive-serien
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Natescience, 23 Avenue Paul Langevin, 17183, Perigny, Frankrike, contact@leanature.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Eau Thermale JONZAC Høytoleransedusjgelé uten duftstoffer

4 anmeldelser på andre språk

4,5 av 5 stjerner
5 stjerner
5 (62%)
4 stjerner
2 (25%)
3 stjerner
1 (12%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

8 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 4 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder