Eau Thermale JONZAC Høy Toleranse Ultra-Rik Dusjgel, 500 ml

Mildt duftende vaskelotion for hele familien

kr 121 kr 135 -10%

(kr 242 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 500 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For tørr, svært tørr og sensitiv hud
  • Fettbalanserende og pleiende
  • Sulfatfri og mild for huden

Kjøpes ofte sammen med Eau Thermale JONZAC Lipidberikende renseolje, 500 ml

Eau Thermale JONZAC Høy Toleranse Ultra-Rik Dusjgel, 500 ml kr 121 (kr 242 / l)
Eau Thermale JONZAC Lipidberikende renseolje, 500 ml kr 171 (kr 342 / l)
Totalpris: kr 292
Beskrivelse

Den sulfatfrie, milde formelen til denne fettbalanserende dusjgelen gir en spesielt skånsom rengjøring. Den er ideell for tørr, svært tørr samt sensitiv hud og forhindrer stramhetsfølelse og uttørking.

Bruksanvisning: Skum opp en liten mengde på fuktig hud og skyll deretter av.

PAO: 6 måneder

Varenr.: GLN-5002275
Innhold: 500 ml
EAN: 3517360024425
Merke: Eau Thermale JONZAC
Produkttyper: Kroppsrens
Hudtype: Sensitiv hud, Tørr hud
Egenskaper: Sulfatfri, Unisex, Vegan
Duftnoter: Søt
Sertifikater: Cosmébio, ECOCERT
Advarselsmerknad: Unngå øyekontakt, skyll ved behov grundig med vann.
Emballasjetype: Pumpeflaske
For hvem?: Barn
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Anthemis Nobilis Flower Water[1], Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Sodium Levulinate, Levulinic Acid, Parfum, Sodium Pca, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, CI 75120, Lactic Acid, Citricacid, Sodium Hydroxyde, Ascorbyl Palmitate (Vitamin C)

  1. fra økologisk dyrking
Om Nutritive-serien
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Natescience, 23 Avenue Paul Langevin, 17183, Perigny, Frankrike, contact@leanature.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Eau Thermale JONZAC Høy Toleranse Ultra-Rik Dusjgel

5 anmeldelser på andre språk

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
7 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

7 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 5 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder