Eau Thermale JONZAC Høy toleranse fuktighetsgivende dusjgel, 500 ml

Fuktighetsgivende vaskelotion for hele familien

kr 135

(kr 270 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 500 ml

9 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper - også sensitiv
  • Fysiologisk pH-verdi
  • Støtter beskyttelsesbarrieren

Kjøpes ofte sammen med Eau Thermale JONZAC Høy Toleranse Ultra-Rik Dusjgel, 500 ml

Eau Thermale JONZAC Høy toleranse fuktighetsgivende dusjgel, 500 ml kr 135 (kr 270 / l)
Eau Thermale JONZAC Høy Toleranse Ultra-Rik Dusjgel, 500 ml kr 135 (kr 270 / l)
Totalpris: kr 270
Beskrivelse

Den sulfatfrie formelen til denne dusjgelen gir huden fuktighet allerede under rengjøringen og støtter hudens beskyttelsesbarriere. Takket være den fysiologiske pH-verdien er den spesielt hudvennlig og dermed ideell for daglig bruk.

Anvendelse: Skum opp en liten mengde på fuktig hud og skyll deretter av.

PAO: 6 måneder

Varenr.: GLN-5002279
Innhold: 500 ml
EAN: 3517360024449
Merke: Eau Thermale JONZAC
Produkttyper: Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper, Sensitiv hud
Egenskaper: Sulfatfri, Unisex, Vegan
Sertifikater: Cosmébio, ECOCERT
Advarselsmerknad: Unngå øyekontakt, skyll ved behov grundig med vann.
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Anthemis Nobilis Flower Water[2], Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Glycerin, Sodium Chloride, Glyceryl Laurate, Lactic Acid[1], Sodium Benzoate, Sodium Levulinate, Parfum, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Copper Pca, Citricacid, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Tocopherol (Vitamin E)

  1. uten genmodifiserte organismer (GMO)
  2. fra økologisk dyrking
Om REhydrate-serien
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Natescience, 23 Avenue Paul Langevin, 17183, Perigny, Frankrike, contact@leanature.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Eau Thermale JONZAC Høy toleranse fuktighetsgivende dusjgel

1 anmeldelser på andre språk

2,5 av 5 stjerner
5 stjerner
0 (0%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
1 (50%)
2 stjerner
1 (50%)
1 stjerne
0 (0%)

2 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder