Natessance Styrkende sjampo med ricinus og keratin, 500 ml

Sulfatfri rens med styrkende egenskaper

kr 162 kr 180 -10%

(kr 324 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 500 ml

6 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 147 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For normalt til fint hår
  • Spesielt mild
  • Beskyttende og regenererende

Kjøpes ofte sammen med Natessance Styrkende balsam med ricinus & keratin, 200 ml

Natessance Styrkende sjampo med ricinus og keratin, 500 ml kr 162 (kr 324 / l)
Natessance Styrkende balsam med ricinus & keratin, 200 ml kr 148 (kr 740 / l)
Totalpris: kr 310
Beskrivelse

Beriket med økologisk ricinusolje renser denne sjampoen normalt til fint, skjørt hår spesielt skånsomt uten å tynge det ned. I tillegg bidrar plantekeratin til beskyttende, regenererende egenskaper. For strålende, revitalisert og deilig duftende hår!

  • dermatologisk testet

Instruksjoner:

  • Skyll grundig hvis produktet kommer i kontakt med øynene.
  • Oppbevares utilgjengelig for barn.
  • Ikke svelg.

PAO: 6 måneder

Varenr.: GLN-1340871
Innhold: 500 ml
EAN: 3517360020168
Merke: Natessance
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Fint hår, Normalt hår
Egenskaper: Sulfatfri, Unisex
Sertifikater: Cosmébio, ECOCERT - Cosmos Organic, One Voice
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Glyceryl Stearate Se, Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Ricinus Communis Seed Oil, Benzyl Alcohol, Xanthan Gum, Sodium Chloride, Lactic Acid, Sodium Cocoyl Glutamat, Caolin Clay, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Parfum, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Hydrolized Wheat Protein, Hydrolyzed Moringa Oleifera Seed Extract, Arginine Ferulate, Oryza Sativa Protein, Oryza Sativa Extract, Sodium Benzoate, Gluconolactone, Phytic Acid, Calcium Gluconate, Limonene, Linalool

  1. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Natescience, 23 Avenue Paul Langevin, 17183, Perigny, Frankrike, contact@leanature.com

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Natessance Styrkende sjampo med ricinus og keratin

3 anmeldelser på andre språk

3,6 av 5 stjerner
5 stjerner
2 (40%)
4 stjerner
1 (20%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
2 (40%)
1 stjerne
0 (0%)

5 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 3 anmeldelser på et andre språk.