Natessance Nærende balsam Argan & Keratin, 200 ml

Regenererende tilleggspleie med mild duft

kr 165

(kr 825 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

3 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For tørt og sprøtt hår
  • Har en beskyttende effekt
  • Tynger ikke ned

Kjøpes ofte sammen med Khadi® Ayurvedisk Elixir Sjampo Rose Repair, 200 ml

Natessance Nærende balsam Argan & Keratin, 200 ml kr 165 (kr 825 / l)
Khadi® Ayurvedisk Elixir Sjampo Rose Repair, 200 ml kr 177 (kr 885 / l)
Totalpris: kr 342
Beskrivelse

Denne pleiebalsamen med nærende økologisk arganolje gjør det lett å gre ut håret og beskytter det uten å tynge ned. Formuleringen inneholder vegetabilsk keratin, som i tillegg beskytter og virker regenererende. For silkemykt hår!

  • Dermatologisk testet

Bruk:

  • Etter hårvask, fordel en passende mengde av produktet i lengdene og hårtuppene.
  • Skyll grundig etter en kort virketid.

PAO: 6 måneder

Varenr.: GLN-1340615
Innhold: 200 ml
EAN: 3517360019827
Merke: Natessance
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Hårpleie
Hårtype: Slitt hår, Tørt hår
Egenskaper: Sulfatfri, Unisex
Sertifikater: Cosmébio, ECOCERT - Cosmos Organic, One Voice
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Behenylalkohol, Glycerin, Brassicyl Valinate Esylate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[1], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Glyceryl Stearate Se, Arachidyl Glucoside, Benzyl Alcohol, Caesalpinia Spinosa Gum, Arachidyl Alcohol, Lactic Acid, Sodium Hydroxyde, Parfum, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Hydrolized Wheat Protein, Hydrolyzed Moringa Oleifera Seed Extract, Oryza Sativa Protein, Arginine Ferulate, Oryza Sativa Extract, Sodium Benzoate, Gluconolactone, Phytic Acid, Calcium Gluconate, Linalool, Limonene

  1. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Natescience, 23 Avenue Paul Langevin, 17183, Perigny, Frankrike, contact@leanature.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Natessance Nærende balsam Argan & Keratin

1 anmeldelser på andre språk

1,5 av 5 stjerner
5 stjerner
0 (0%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
1 (50%)
1 stjerne
1 (50%)

2 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder