Natessance Kids Beskyttende Hårspray Papoo, 100 ml

Perfekt til skolestart og våren

kr 99 kr 110 -10%

(kr 990 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 100 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For barn fra 3 år
  • Med eteriske oljer

Kjøpes ofte sammen med Natessance Kids beskyttende sjampo Papoo, 250 ml

Natessance Kids Beskyttende Hårspray Papoo, 100 ml kr 99 (kr 990 / l)
Natessance Kids beskyttende sjampo Papoo, 250 ml kr 125 (kr 500 / l)
Totalpris: kr 224
Beskrivelse

Denne beskyttende hårsprayen er formulert med en rekke eteriske oljer for å holde uønskede gjester unna barnas hoder.

Bruk: Spray noen pumpetak på håret.

Varenr.: GLN-1339898
Innhold: 100 ml
EAN: 3517360018769
Merke: Natessance
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Hårpleie, Baby- og barnepleie
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Sulfatfri
Sertifikater: Cosmébio, ECOCERT
Advarselsmerknad: Unngå øyekontakt, skyll ved behov grundig med vann., Dette produktet bør ikke brukes under graviditet., Unngå kontakt med øyne og slimhinner., Lett antennelig – holdes unna ild., Ikke svelg / drikk, ADVARSEL: Ikke egnet for ammende kvinner., Oppbevar produktet trygt og utilgjengelig for barn
Emballasjetype: Sprayflaske
For hvem?: Barn
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Alcohol[2], Lavanda Angustifolia Flower Water[1], Caprylyl/Capryl Glucoside, Propandiol, Lavandula Latifolia Herb Oil[1], Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil[1], Illicium Verum (Anise) Oil[1], Eugenia Caryophyllus (Clove) Bud Oil[1], Mentha Pulegium Extract[1], Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Lactic Acid, Sodium Hydroxyde, Linalool, Eugenol, Citronellal, Limonene, Geraniol, Citral

  1. fra økologisk dyrking
  2. fremstilt av økologiske råvarer
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Natescience, 23 Avenue Paul Langevin, 17183, Perigny, Frankrike, contact@leanature.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Natessance Kids Beskyttende Hårspray Papoo

4,0 av 5 stjerner
5 stjerner
0 (0%)
4 stjerner
1 (100%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

1 vurdering

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder