MaterNatura Tonifying Shower Gel Bergamot, 500 ml

Forfriskende og velduftende rensing for hver dag

kr 159 kr 177 -10%

(kr 318 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 500 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Med forfriskende aroma
  • Renser & pleier huden skånsomt
  • AIAB AIAB
  • Nikkeltestet Nikkeltestet
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med NeBiolina Mild Sjampo, 500 ml

MaterNatura Tonifying Shower Gel Bergamot, 500 ml kr 159 (kr 318 / l)
NeBiolina Mild Sjampo, 500 ml kr 85 (kr 170 / l)
Totalpris: kr 244
Beskrivelse

Denne dusjsåpen er aromatisk, mild og nærende. Den er perfekt for rensing av alle hudtyper. Rensemidlene i dette produktet er spesielt milde og biologisk nedbrytbare. Den fysiologiske pH-verdien tolereres godt av alle hudtyper. De essensielle oljene av søt appelsin, sitron, bergamott og grapefrukt pleier sansene og gir næring til huden, mens en blanding av sitron, appelsin, mynte og rosmarin gir forfriskende, revitaliserende og tonende egenskaper.

Bruk: Tilsett en liten mengde i badevannet, eller skum opp sparsomt med vann på en svamp og fordel på kroppen når du dusjer.

Varenr.: XDK-BIV-6150677
Innhold: 500 ml
EAN: 8059916150677
Merke: MaterNatura
Highlights: ⚡Mega-tilbud
Bruk ansiktspleie: Tonende pleie
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Nikkeltestet, pH-hudnøytral, Sulfatfri, Vegan
Duftnoter: Sitrusaktig
Sertifikater: AIAB
PAO: 12 måneder
Advarselsmerknad: Unngå øyekontakt, skyll ved behov grundig med vann., Kun til utvortes bruk, Oppbevar produktet trygt og utilgjengelig for barn
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Sodium Cocoyl Sarcosinate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil[1], Citrus Bergamia Peel Oil[1], Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Flower Extract[1], Citrus Grandis (Grapefruit) Fruit Extract, Citrus Medica Limonum (Lemon) Fruit Extract[1], Mentha Piperita (Peppermint) Extract[1], Citrus Medica Limonum Peel Oil[1], Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[1], Tocopherol (Vitamin E), Benzyl Alcohol, Decyl Glucoside, Parfum, Glycerin, Benzoic Acid, Limonene, Dehydroacetic Acid, Lactic Acid, Limonene

  1. fra økologisk dyrking
Tilbehør
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for MaterNatura Tonifying Shower Gel Bergamot

26 anmeldelser på andre språk

3,9 av 5 stjerner
5 stjerner
31 (40%)
4 stjerner
20 (25%)
3 stjerner
17 (22%)
2 stjerner
7 (9%)
1 stjerne
2 (2%)

77 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 26 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder