NeBiolina Mild Sjampo, 500 ml

Renser forsiktig hår og hodebunn

kr 85 kr 95 -11%

(kr 170 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 500 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 77 / stk.-19%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hårtyper og sensitiv hodebunn
  • Gir mykhet
  • Særlig mild og pleiende
  • ICEA ICEA
  • Nikkeltestet Nikkeltestet
  • Unisex Unisex
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med NeBiolina Hair Conditioner, 200 ml

NeBiolina Mild Sjampo, 500 ml kr 85 (kr 170 / l)
NeBiolina Hair Conditioner, 200 ml kr 66 (kr 330 / l)
Totalpris: kr 151
Beskrivelse

Denne milde sjampoen er perfekt for daglig bruk på alle hårtyper. Formuleringen er beriket med utvalgte ingredienser som risprotein, panthenol og økologisk havreekstrakt, kjent for sine enestående egenskaper. Den pleier håret intensivt og sikrer samtidig en skånsom, naturlig rens.

Bruk:

  • Påfør en passende mengde sjampo i vått hår, skum opp og skyll deretter ut.
  • Gjenta om nødvendig.
Varenr.: XBO-GP-NEB39
Innhold: 500 ml
EAN: 8002849494394
Merke: NeBiolina
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Følsom hodebunn, For alle hårtyper
Egenskaper: Nikkeltestet, Unisex, Vegan
Sertifikater: ICEA
PAO: 12 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske
For hvem?: Barn
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Ammoniumlaurylsulfat, Caprylyl/Capryl Glucoside, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Citric Acid, Sodium Chloride, Coco Glucoside, Behenamidopropyl Dimethylamine, Glyceryl Oleate, Hydrolized Rice Protein, Panthenol, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract[1], Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Glycerin, Myristyl Lactate, Lactic Acid, Parfum, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

  1. fra økologisk dyrking
Om havreserien
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: GreenHub srl, via L. Muzii 55, 65123, Pescara (PE), Italia, www.nebiolina.com

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for NeBiolina Mild Sjampo

74 anmeldelser på andre språk

4,2 av 5 stjerner
5 stjerner
62 (59%)
4 stjerner
16 (15%)
3 stjerner
14 (13%)
2 stjerner
8 (7%)
1 stjerne
5 (4%)

105 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 74 anmeldelser på et andre språk.